Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan gyakori a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan gyakori a mai világban, hogy kb.20-30 éves nő szül kb.40-50 éves pasinak? A nők vagy a férfiak hibája ez?

Figyelt kérdés

A nők hibája? Mert van amikor egyszerűen elborul az agyuk az ösztöneiktől, mert gyereket akarnak, csak épp a koruk beli férfiak még egyáltalán nem, de még a "csak" 10 évvel idősebbek sem, ezért mennek még feljebb, a 20 év korkülönbség is teljesen gyakori már. Arról nem is beszélve, hogy egzisztencia is kell egy gyerek vállaláshoz, ami a legtöbb fiatalnak nincs, ha csak nem örököltek.

A férfiak hibája? Mert amikor már elmúltak 40 évesek, akkor már rájönnek, hogy fiatal és feszes nőt már csak kompromisszumok árával tudnak maguk mellé láncolni. Ezért keresnek egy tipikus ilyen fiatal "kotlóst" aki már gyereket akar, és ők beígérik ezt neki és fel is csinálják. Na akkor már tényleg nem lesz más választása a fiatal nőnek, minthogy vele maradjon. Mert különben mehet az utcára gyerekkel. Aztán találjon valakit magának gyerekes elvált nőként, az már nem olyan kelendő.


2019. jan. 15. 11:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ez csak egy réteg. Velem is próbálkozott már nagy korkülönbséggel valaki, de nem mentem bele. Én pont a saját korosztályomban keresgélek, még 10 év nem is lenne a világ, de van, hogy azt is soknak érzem.
2019. jan. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Régebben gyakoribb volt.
2019. jan. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
A nők és férfiak hibája, a társadalom hibája, az életforma hibája.
2019. jan. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
23%

Én már most tudom, hogy olyan 33-35 éves koromig biztos nem akarok családot (aztán ki tudja ez mennyire emelkedik), mert még nem állok rá készen, de akkor utána majd egy huszonéves nővel, jaja. Nyilván ezért tenni is fogok, szóval anyagilag rendben leszek, külsőre fogom tartani magam edzéssel és helyes táplálkozással és addigra a személyiségem is még vonzóbb lesz a nőknek általában.


25/F

2019. jan. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
52%

Mind a kettő számító.

A nő biztos anyagi hátteret akar a férfi meg fiatal testet.

Csak ugye a nő huszaséveiben elég hisztis, nem tört még be elégszer a feje, a férfinak meg lassan kezd a szerszám alulteljesíteni...

2019. jan. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%

5:

"Csak ugye a nő huszaséveiben elég hisztis, nem tört még be elégszer a feje"


Ha ez igaz, ez abszolút a mai kor elba szottsága. A nagyanyáink generációjára senki nem mondta volna ugyanezeket, mert ők 18-huszonnéhány éves korukra eléggé készen álltak már a családalapításra.

2019. jan. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem egy gyerek nem "hiba", nem valami szörnyűség, ami elcseszi egy pár életét, ha mindketten akarták. Szerintem sok nő azért van idősebb férfival, mert a nők többsége tényleg olyan 25-35 évesen szeretne gyereket és ez így is van rendjén, egyszerű biológia. Egy 25 éves férfit, de egyre inkább a 30-40es korosztályt is kiver a víz már csak a házasság, elköteleződés gondolatától is, vagy akár csak attól, ha nem dughat hetente más csajt, egy gyerek meg pláne nem kellene a hátuk közepére sem. Egy határozottabb, normális nő pedig nem fogja azzal áltatni magát és éveket elvesztegetni az életéből, hogy a pasija majd biztos megkomolyodik és tényleg akar majd házasságot, gyereket, csak hogy a pasi 5év múlva benyögje neki, hogy inkább ő még "élne" és a szomszéd Marit is megdugná, inkább keres egy olyan férfit, akivel belátható időn belül vállalhat gyereket. Szerintem nem elvárt egyetlen nőtől vagy férfitól sem, hogy egyedül teremtse meg azt az egzisztenciát, ami egy gyerekhez kell, ezt egy párnak kellene közösen megteremteni (ami azért nem ANNYIRA nagy nehézség egy átlagos színvonalon elő párnak, aki nem akarja adidas meg gucci ruhákba öltöztetni és magánbölcsődébe járatni a gyerekét). 40+ évesen szerintem sok férfinak már nem okoz hirtelen szívmegállást egy gyerek gondolata, sokan kimondottan vágynak is rá, akár akkor is, ha az előző házasságból is van már gyerek. Nem hiszem, hogy túl gyakori lenne, hogy teherbe ejtenek egy nőt csak azért, hogy velük maradjon, azért a mai világban nem az a két lehetősége van egy dolgozó, felnőtt nőnek, hogy egy fos kapcsolatban marad vagy lelép és ezért kiközösíti a falu vagy utcára kerül, gyerek(ek)kel vagy anélkül. Persze, benne van a pakliban, hogy az idősebb pasi hamarosan meghal vagy lelép, de ez nem kor függvénye, ez minden kapcsolatban egy lehetőség, soha senkinek nem lesz olyan kapcsolata, ahol 100%-ig biztos, hogy örökre együtt maradnak és minden rendben lesz majd, ezt a felelősséget vagy vállalja valaki, vagy nem. Ahogy egy 16 éves tini srác is leléphet a barátnője mellől, akit teherbe ejtett, egy 23 éves kisgyerekes apának is lehet 25 évesen agyvérzése, egy 30 éves férfi is beleszerethet másba a felesége mellett, egy 45 éves is maradhat a párjával vagy kidobhatja 2 hét után.
2019. jan. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
22%

7:

Jaja. Én is azt támogatom, hogy a korombeli csajok családalapításra inkább legalább 30-nál kezdjék a nézelődést a férfiak között, vagy akár 35-nél. Tudom ez nem garancia, de azért ott nagyobbak az esélyeik, mert az ottani férfiak nagyobb eséllyel akarnak gyerekeket már, mint a fiatalok.


Az a lényeg, hogy olyan emberek találkozzanak egymással, akik egyszerre, egy időben akarnak családot alapítani. Ha ő pár éven belül akar, én meg majd 10 év múlva talán, akkor annak semmi értelme, akármekkora is a szerelem, vagy jó érzés együtt lenni.


25/F

2019. jan. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
72%
#4 Na én pont a hozzád hasonló férfiak miatt nem kezdek 30 felettiekkel :D Mert tudom nagyon jól, hogy csak a testem és a fiatalságom érdekli őket. Aki mégis összejön ilyen pasival fiatalon, az meg úgyis csak a pénz és egzisztencia miatt teszi. Ilyen felszínes kapcsolatokból pedig rendes nők nem kérnek.
2019. jan. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
45%

Minden kapcsolat felszínes, vannak különböző dolgok, amiért szeretjük a másikat.


A fiatal srácok ugyanúgy a fiatal és szép testükért szeretik a fiatal csajokat.


A fiatal nőknek nem csak a pénz kell az idősebb férfiakban, a nők szeretnek felnézni a párjukra minél több mindenben és erre az idősebb férfiak közül sokan eléggé alkalmasak az adott fiatal nőnél nagyobb élettapasztalatuk miatt.


Könyörgöm legalább nőként ne írd már ezt, amit a lúzer pasik szoktak, hogy a nőknek kizárólag a pénz kell.

2019. jan. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!