Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A gyakori kérdéseken lévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyakori kérdéseken lévő felhasználók miért élnek egy ideális állom világban párkapcsolatok terén?

Figyelt kérdés
Az itteni hozzászólások alapján azt vettem észre, hogy egy álomvilágban élnek, minden ember jó, alig van megcsalás a világban, a jó pasik pláne mind hűségesek, a külső nem számít a csúnya pasik is könnyen találnak nőt stb stb
2013. márc. 26. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez nem álomvilág.Ez a normális.Azaz legalább is volt a mostani generációt látván.De nálam még ez.Ha meg nálad ez már álom világ akkor csak sajnálni tudlak ..
2013. márc. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A külső nekem, személyesen, valóban nem meghatározó tényező.

De most nem is ez a lényeg.

Valószínű azokat a válaszokat látod, amelyek valami általánosító megjegyzésre reagálnak. Ilyenkor szokták írni, hogy: Nem minden ember rossz, nem mindenki csalja meg a másikat, nem minden jó pasi hűtlen, nem mindenkinek számít a külső, nem minden csúnya pasi marad egyedül...


De hogy ebből hogy jött le neked az, hogy az ide írók álomvilágban élnek, azt nem tudom.

2013. márc. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom, talán azért, mert én ezt tapasztalom?


Boldog párkapcsolatban élő fiatal nő vagyok és soha nem csaltam meg senkit, pedig millió lehetőségem lett volna.

És hihetetlen módon még engem sem csalt meg senki.

2013. márc. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, te komplett idióta vagy. Van megcsalás, de ez nem függ össze azzal, hogy mennyire vagyok jó pasi. Ez a gerinctől függ.

A külső természetesen fontos, de mindenkinek más tetszik és lehet valaki a csúnyasága ellenére is vonzó.

2013. márc. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem nagyon látok én itt olyat, hogy bárki is azt állítaná, hogy minden ember jó és hűséges. Viszont vannak olyanok, akik hűségesek. Vannak hűséges "jópasik", meg vannak nem hűségesek. De ugyanígy könnyen előfordulhat, hogy egy nem is olyan jó pasi is hűtlen lesz. Vannak olyan férfiak, akik nem kifejezetten Adoniszok, mégis találnak párt maguknak. Vagy nem éppen karcsú lányok, akik szintén megtalálják a szerelmet. Az meg biztos egy jobb képű srác és egy szebb lány könnyebben felhívja magára a figyelmet, de igazi társat azt hiszem, senkinek nem könnyű találni, de nem is lehetetlen.
2013. márc. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha már az élet sz@r legalább noname oldalon legyen irigylésre méltó élete az embernek.
2013. márc. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ennyire fáj neked, hogy van aki boldog párkapcsolatban él? Szerintem senki sem írta hogy nincs megcsalás a világon, meg hogy az összes pasi hűséges, és igen van csúnya pasi akinek van barátnője(szerintem aki csúnya azért az, mert igénytelen is, tehetne ellene), de képzeld, van bőven az ellentettjéből is, a világ nem csak piros.
2013. márc. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amúgy a kérdező is álomvilágban él, mert most végigfutva a kérdéseket pont az ellenkezőjét tapasztalom. Az oldal szerint az összes nő k*rva, és az összes pasi egy hűtlen f@sz
2013. márc. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Az oldal szerint az összes nő k*rva, és az összes pasi egy hűtlen f@sz."


Igen, ez sajnos 90%-ban így van. Ezért tartunk ott, ahol vagyunk.

2013. márc. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Ennyire fáj neked, hogy van aki boldog párkapcsolatban él?"


Senkinek nem fáj az, ha a másik ember boldog párkapcsolatban él. Az embereknek az szokott fájni, hogy ők nem. Ha ők is boldog párkapcsolatban élnének, akkor le se szrnák, hogy a másik abban él-e vagy sem.

2013. márc. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!