Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet valakit úgy szeretni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valakit úgy szeretni, hogy nem akarunk tőle kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Tinikorom óta együtt vagyok a párommal, együtt is élünk. Nem tudom elképzelni, hogy mással legyek, hogy mással éljek együtt, ilyen minőségben nem kell más.

(Lehet, ha egyszer szakítana velem, akkor idővel megismernék valakit, de az megint egy más helyzet, és most a mostról van szó)

Viszont van egy olyan személy az életemben (szintén férfi), aki iránti érzelmeimet nem tudom máshogy kifejezni, minthogy szeretem, de nem szerelemmel.

Nem tudnám elképzelni, hogy vele járjak, hogy vele éljek, hogy egyáltalán több legyen köztünk barátságnál.

Valószínűleg akkor sem, ha nem lennénk együtt a párommal.

Viszont jól érzem magam a közelében, szeretek beszélgetni vele, érdekelnek a meglátásai, a véleménye, és őt is az enyémek. Örülök, hogy ismerhetem, és egy értékes embernek tartom.

Pont ma beszéltünk arról, meg akar pályázni egy lehetőséget, és külföldre költözni. Majd a szívem szakadt meg, mikor mondtam, hogy támogatom a dolgot, és eszébe ne jusson rám gondolni, mikor sorra veszi az esetleges ellenérveket.


Viszont akárkinek beszélek erről, mindig megkapom, hogy ez nem barátság, férfi és nő között ilyen nincs, és csak magamat mentegetem azzal, hogy "jajj, hát nem szeretnék vele kapcsolatot", "jajj, hát nem csalnám meg vele a párom".

Pedig tényleg nem csalnám meg.


L


2019. jan. 15. 13:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Attól még, hogy másnak nincsenek ellenkező nemű, igazi barátai, attól még a többinek lehet.
2019. jan. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

nekem is kett volna ilyen személy ( pasi) az életemben, de pár év után kipakolt: ő tőlem mindig többet akart.

Na, így már nem igazán akartam ellenni vele, ráadásul a párom nem viselte jól, hogy beszélgetünk, így megszünt a kapcsolat. Lehet hogy nálatok nem ez a helyzet, de alapvetőleg nem hiszek a női- férfi baratságban, nálam is kijött, hogy ő nem csak dumálgatni akart velem,

2019. jan. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
17%
"Pont ma beszéltünk arról, meg akar pályázni egy lehetőséget, és külföldre költözni. Majd a szívem szakadt meg, mikor mondtam, hogy támogatom a dolgot, és eszébe ne jusson rám gondolni, mikor sorra veszi az esetleges ellenérveket." - igen, egy barat pont igy reagal, pont ez jut eszebe :'D. Meg sokaig amitod magadat, gondolom.
2019. jan. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ja, és nőként azért nem jött be, mert nagyon nem abba a kategóriába esett, ami nekem megfelelt. Viszont voltak közös témáink, amiket csak vele tudtam megbeszélni, mert ő értette, tanácsokat is tudott adni, humorosan gyerekes volt, de tudott komoly is lenni. Szóval maradhattunk volna akár barik is, csak ugye neki több kellett volna...
2019. jan. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Akkor hogy kéne gondoljam, utolsó?

Menjen csak, ahová akar, nem hat meg?

Persze, hogy nem esik jól, hogy többet (vagy legalábbis sokáig) nem látom azt, akivel eddig majdnem naponta személyesen beszéltünk.

2019. jan. 15. 14:17
 6/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat, 3-asnak írtam
2019. jan. 15. 14:18
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
Ez a reakcio akkor normalis, ha mondjuk a pasidrol van szo, aki mondjuk kimegy erasmusra vagy egy pasirol akivel epp randizol. Baratok kozott alapveto, hogy nem rajuk gondolva fogadunk el kulfoldi lehetoseget :D. Erted barati kapcsolatban ez fel se merül. A te reakciod egy parkapcsolatba valo vagy olyan emberek koze akik kozott egyertelmuen van valami. Egyertelmuen rogton magatokra gondoltal, ami eleg elgondolkodtato. De meg gondolom, hazudsz magadnak kicsit mert nehez beismerni azt hogy beleszerettel valaki masba mikozben van parod.
2019. jan. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Es meg annyit, hogy mindenki pontosan igy kezdi az ilyen parja melletti dolgokat. O csak egy barat, en soha nem csalnam meg, el se tudnam kepzelni... stb. Nincs ember aki ugy kezdi, hogy "na, ez a faszi nekem bejon, megyek es megcsalom vele a paromat" (marmint ilyen eloszor baratkozos helyzetben, mas helyzetben termeszetesen vannak emberek akiknek valoban ennyit er egy kapcsolat). Eloszor senki nem tudna elkepzelni, hogy x dolog tortenjen.
2019. jan. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Először csak annyit montam, támogatom, ő vetette fel elsőként, hogy tudja, hogy ez nekem most rossz érzés. Erre reagáltam, mikor mondtam, ne én legyek az ellenérv.


Tehát ha valakit barátilag szeretek, annak nem fájhat a hiánya?

2019. jan. 15. 14:30
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
De, csak az ilyen dialogusok mar regen nem a baratsag kategoriaba tartoznak. De ha fontos szamodra a kapcsolatod, akkor szerintem jobb is, ha ez igy most veget er koztetek ugymond, mert kulonben csak ido kerdese es ti is rajottok a nyilvanvalora (a pasi mar valoszinuleg ra is jott), aztan csak nehezebb lett volna.
2019. jan. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!