Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány olyan páros lehet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány olyan páros lehet, akiknek szintén nincsen szoros baráti kapcsolataik más párokkal?

Figyelt kérdés

Nagyon jól kijövök a barátnőmmel, már 3,5 éve vagyunk együtt. Azonban többször szembe jött az igény, hogy jó lenne más párosokkal ismerkedni és barátságokat kötni, közös programokat csinálni, legyen az egy mozi vagy egy színház, vagy csak beülni valahova, vagy áthívni szombat este iszogatni és röhögni...

Sokan vannak, akik szintén keresnek másokat, vagy elég csak a párkapcsolat?


2019. jan. 15. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
A párkapcsolat sosem elég szerintem. Egyszer estem ebbe a hibába és csak akkor döbbentem erre rá mikor vége lett a kapcsolatnak és én ott maradtam teljesen egyedül barátok nélkül. Párkapcsolatban is ugyanúgy van igényem a barátokra nem csak közösre, de sajátokra is. Mi sokszor szoktunk át hívni barátokat társasjátékozni, beszélgetni, hidd el 20 év után azért már bőven nem lesz elég a párod társasága most ez lehet, hogy romantikagyalázás, de sok idő múltán unalmas folyton mindig mindent csak és kizárólag a pároddal csinálni. Szerintem ez frissítőleg hat a kapcsolatokra.
2019. jan. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na éppen ez az, hogy mi, de főleg én nem is szeretném, ha csak rólunk szólna minden, hanem rendszeresen találkozni egy másik párossal vagy párosokkal és kitalálni valamit. Azt is el tudom képzelni, hogy a kapcsolatokból, a barát a baráttal, a barátnő a barátnővel találkozik külön.
2019. jan. 15. 16:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért kell, hogy párokkal találkozzatok? A barátaitokkal mi a baj? Mi a barátainkkal szoktunk társasozni, találkozni. Vannak közöttük párok is, meg egyedülállók is.
2019. jan. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy hányan vannak, de nekünk nincsen sajnos, pedig szoktuk vágyni rá.
2019. jan. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3-as azért nem szoktunk mert mondjuk nincsenek barátaink, bármilyen hihetetlen...de szeretnénk
2019. jan. 16. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!