Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a 'páros tetkókr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a 'páros tetkókról'?

Figyelt kérdés

Nem az olyanra gondolok, ami ilyen 'egyik fele nálam van, másik nála', vagy Mickey Minnie vagy a még rosszabb, monogramok, dátumok.. :D hanem olyanra, ami külön is hordható.

pl ez:

[link]


nem tervezek ilyet, ne értsétek félre! :D

csak elgondolkodtató, hogy oké, hogy az esetleges szakítás után is viselhető, de azért nekem mindig az exem jutna eszembe pl. egy koronáról a kezemen... :D


ti mit gondoltok az ilyenekről? egyáltalán bármit magadra tetováltatnál, ami gondolatban köthető a párodhoz?

(hallottam olyanról is, hogy a párnak lett egy közös kutyája, mindketten tappancsot varrattak a csuklójukra, majd pár év után szakítottak. a kutya a lánynál maradt, de a tetkó mindkettőjükön örökre.. :D persze ettől függetlenül én imádnám a kutyát, de azért a tetkóra elég keserű szájízzel néznék )


2016. júl. 31. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy utána rohadt nehéz eltüntetni. :D
2016. júl. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy tengeri állat jut róluk az eszembe: a szarok rája! :)
2016. júl. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezektol csak a kulso szemlelo tud elvonatkoztatni. Akie a tetko, hordozza magaval az emlekeket tovabbra is. Szoval hiaba nez ki kulon is hordhatona, mogotte ott van X eves sztori.

A baratom es en is tetovaltak vagyunk, de azt hiszem sosem csinaltatnank kozos tetkot.

2016. júl. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem varratnék magamra semmi ilyesmit, mert enélkül is szeretem a párom. Minek lássa más, ha én tudom legbelül, hogy mi a helyzet.

Kicsit olyan lenne, mintha ezzel próbálnám magamhoz láncolni, és kellene a megerősítés, hogy igenis, nekünk jó a kapcsolatunk. :D

Egyébként van egy picike tetoválásom, de a barátomhoz köze sincs.

2016. júl. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van rajtam bőven, de soha semmi olyan, ami az aktuális nőhöz kapcsolódna.


Nők jönnek-mennek, a tinta marad.

2016. júl. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon gagyi, és buta az, aki ilyet csináltat. Nagy marhának kell lenni hozzá.

Majdnem ilyen kretén dolog a kettétört szív, vagy a lakat+kulcs páros nyaklánc. Kiskamasz korban még csakcsak, de felnőtt emberek esetén nevetségesek.

2016. aug. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!