Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem engedi hogy elmenjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem engedi hogy elmenjek kondizni a barátnőimmel? Azt mondja vele mehetek de nélküle nem. Féltékenység vagy később agresszív férfi lehet belőle ha már most ilyesmit "megtilt"?

Figyelt kérdés
2019. jan. 15. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Engem nem érdekelne az oka, de körbe röhögném, ha meg akarná tiltani.
2019. jan. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%

Lehet, könnyen befolyásolható vagy, a barátnőd meg labancok és méregkeveről. Ki tudja...

32/f

2019. jan. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Mert egy idióta elnyomó uralkodó arab mentalitasu farok

Ez csak rosszabb lesz. Soha ne csicskulj be egy here faroknak . Soha!!!!

Egy here sem ér annyit. Nem vagy az alávetettje hogy szótfogadj neki

2019. jan. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért kérsz engedélyt?
2019. jan. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Probalom magam belekepzelni a szituacioba.


"Csao!Elmentem kondizni!"

*Tornacuccot felvesz, ajton kilep.*


Marmint, "Miért nem engedi..".

Franc se ker engedelyt ilyenhez.


Ha meg jonni akar, akkor jojjon, de valoszinuleg 20 perc utan menekulne a keratinos hajegyenesites,legujabb sminktrendek,sztarparok pletykai stb... csajos csivit utan, amit a baratnokkel rendeznek csakis az o tiszteletere :D

Ha csajprogram a kondi, ertse meg.

Kesz.

2019. jan. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%

Hany eves vagy?

Tinik szoktak olyan kapcsolatban lenni, ahol tiltogatjak egymast ettol-attol, de felnottek mar nem csinalnak ilyet.


Gondolj bele, most csak a kondizas, amit vegulis kibirsz ha nem mesz el, de mi lesz ha olyan dolgot probal meg tiltani, ami szamodra nagyon fontos. Te megis elmesz. Utana mi lesz? Jon a bunti? Megver?

2019. jan. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%

"Ha meg jonni akar, akkor jojjon, de valoszinuleg 20 perc utan menekulne a keratinos hajegyenesites,legujabb sminktrendek,sztarparok pletykai stb..."

De AKKOR milyen fejet vágnátok, ha nagy érdeklődéssel hallgatja, érdemben hozzászól és még mestertippeket is ad! Én is elképzeltem 😂

32/f

2019. jan. 16. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!