Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te ezt gyanúsnak tartanád a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te ezt gyanúsnak tartanád a helyemben? Vagy normális, hogy így elmondja a csaj?

Figyelt kérdés

Párom munkahelyet váltott 4 hónapja, egy vele egy korú csaj is oda került akkoriban, de a csaj pár héttel később.

Mivel ők a legfiatalabbak ezen a munkahelyen, ezért elég jóban is lettek.

Úgy vettem észre, a csaj is olyasmi mint párom, hogy akárkivel össze tud haverkodni.

Néha haza viszi a munkahelyről a csajt (akinek egyébként van élettársa) és egy kolléga is velük szokott menni kocsival így 3-an, de a kolléga mindig párommal szokott járni dolgozni mert egy városban él velünk.

Párom haza ért tegnap, és jött egy üzenete amire figyelmes lettem.

A csaj írta neki, hogy nincs baba, negatív lett a terhességi teszt. Rá is kérdeztem, hogy ezt most mire véljem, és azt mondta, hogy azt hitte a csaj, hogy terhes lett a barátjától, de mégsem szerencsére.

Kicsit érdekes nekem ez, én pl nem osztanám meg egy munkatársammal ha még jóban is vagyunk, hogy akkor “szerencsére nem lettem terhes”


Te ezt hogyan vennéd? Normális? Vagy túl reagálom?



2019. jan. 15. 23:04
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
51%
Én nem hiszem, hogy az ilyen jelek csak úgy véletlen jönnek. Kimagyarázni valamit a legkönnyebb. Gondolj bele, hogy a párodnak mi köze más terhességi próblémájához???? De majd én megosztom idegenekkel, hogy hú de szerencse..... Jól átvernek téged kedves kérdező:) Gratulálok.
2019. jan. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
32%

Miben más ez, minthogy gyk-n ír egy kérdést a csaj?

32/f

2019. jan. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
71%

nem ismerem egyikojuket sem, szoval lehet hogy ez nem jelent semmit es ha azt mondjuk kezdj el izgulni akkor $zarra idegeskeded magad


viszont az sem irhatom, hogy ne foglalkozz vele, mert ez tenyleg kicsit tobb mint ami a legtobb embernek a "normalis"-ba belefer


szerintem legyel resen, figyeld a jeleket, de ne olvass bele olyasmit a szituba ami nincs is ott, vagyis legyen benned egy kis egeszseges feltekenykedes, de ne menj at full parnoiaba, mert arra ramehet a kapcsolat

2019. jan. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 Rockarc ***** válasza:
74%

Jol erzed, mar az is cinkes lenne, ha ennyire bizalmas viszonyban vannak, hogy sms-ben nyomatjak a temat. De valszeg erdekeltseg is van benne, hogyha a forro drot be van izzitva. Tokmindegy mit jelent, rad nezve egyik sem hizelgo, de szerintem itt a csunyabb verzio lesz az igazi.


42F

2019. jan. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
19%
Mondjuk lehet a párod nőgyógyász és ezért akarta a csaj vele megbeszélni.
2019. jan. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Van egy közös barátnőnk párommal, az ő barátja a párom legjobb barátja. Na az a csaj is mikor volt ilyesmi terhességi gyanuja, akkor velem is, párommal is, meg igazából a többi barátnőjével is akár telefonba vagy írásban megosztotta, hogy akkor terhes vagy nem, mert pl nem jött meg neki időben.

De úgy érzem ez most más helyzet 😕

2019. jan. 15. 23:38
 7/31 anonim ***** válasza:
38%

Én simán megosztok ilyet közelebbi munkatársakkal is. Mit kell ezen titkolni? Ugyan úgy elmesélem a babaparámat is, mint azt, hogy hol voltam a hétvégén vagy mit tudom én. Ahol nincs ilyen közeli viszonyod egyik munkatársaddal sem ott nem a megfelelő emberekkel dolgozol. :D

Vannak emberek akik egyszerűen csak nyitottak és nincsenek titkaik meg hasonlók. Én is ilyen vagyok, felvállalom bármi van velem. Munkatársaim is hasonlóak pedig nem vagyok itt régóta. Szex, menstruáció, párkapcsolatok, emésztés, bármi jöhet. A srácok ugyan így be szoktak szállni a legtöbb témába.

2019. jan. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
68%
Jól érzed.
2019. jan. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
39%

Párkapcsolati tanácsokat kérni egy olyan oldalon, ahol az emberek sérültek, nem túl bölcs dolog. Eleve gondold végig. Akinek rendben lenne az élete, vagy épp ne lenne valami sérelme, az keresne bármit is ebben a kategóriában?


Itt egy ilyen kérdésre csak az a válasz, hogy megcsal, hazudik, titkolózik, már 2 éve csal egyébként, az összes nővel a világon, te egy idióta vagy blabla.


Két lehetőség van. Vagy megcsal, vagy nem. Ha igen, akkor az az ő sara és úgy is kifog derülni. Fölösleges találgatni. Ha pedig nem, akkor ezzel a találgatással és gyanúsítgatással fogok mérgezni a kapcsolatod.

2019. jan. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem túlreagálod. 3-4 hónapja együtt dolgoznak, együtt vannak, együtt mennek esetleg hazafelé, persze hogy beszélgetnek. Irtad is, hogy fiatalok, gondolom egykorúak, jól megértik egymást.

Nekem is van olyan kolleganőm, akivel kb 1 hónap után már tök bizalmas dolgokról beszéltünk, karácsonykor is hivtuk egymást.

(33/nő)

2019. jan. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!