Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Noi nyelven értők segitetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Noi nyelven értők segitetek?

Figyelt kérdés

Lehet hogy rossz helyre tettem fel a kérdést de a válasz sok férfinek segíthet megérteni a női beszédet.


Én viszem a gyerekeket oviba és szoktam hallani női kommunikációt amiből mazsolaztam egyet.


Hú, 7 gyereked van ?

Igen .

Hogyhogy ?

3 volt akartunk egy negyediket 3as ikrek lettek így 7 van.

Én számolom 3+3 az 6.


Gondolnám hibásan mondta de a beszélgető partner mondja ? 3 volt és 7 lett ? Az nem semmi, csoda hogy bírod.


Tehát látszik a másik nő érti ezt én meg mint férfi nem ertettem és képtelen vagyok megérteni.


Ha valaki elmagyarazna sokat segítene a férfiaknak.


2019. jan. 17. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ezt én se értem. Pedig nő vagyok :D Azt viszont értem, hogy a beszélgetőpartner le se sz.rta, hogy mit mondott a 7 gyerekes anyuka. Egyebként, tuti félre mondta.
2019. jan. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem érted? 3 volt és lett még három az ugye 7. Azon egyszerű okból, sok nőnek a férjét is úgy kell kiszolgálni, mint egy gyereket. Ismerősnek van egy kisfia, párja valahol kint dolgozik. Onnan tudom, hogy itthon a párja, ha azt mondja, két gyereket kell ellátnia.
2019. jan. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet terhes
2019. jan. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szoval lehet igy indult:

Latom babát varsz. Igen. Grat. Hanyadik?

7.

7??

Hat van 3 a kövi 3asikrek voltak

2019. jan. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Férjére is gondolt :D
2019. jan. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet az egyik a férje előző házasságából van
2019. jan. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ohh köszönöm a válaszokat.

Aki más környezetbe atfogalmazva a beszélgetést talált rá magyarázatot az sokat segített, hiszen ha mindketten másról beszéltek akkor már értem, elképzelésük se volt hogy miről beszélnek.



A férjére is gondolt válasznak lehet valóságalapja, ezt a választ köszönöm a legjobban :)))))

2019. jan. 18. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!