Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt veletek olyan, hogy nagyon tetszett valaki de az " illata" nem jött be és emiatt nem tudtatok jobban közeledni hozzá?

Figyelt kérdés
Akár a természetes, akár a parfüm illat?
2019. jan. 18. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Aha, közrejátszott ez is, valami fura parfüm.
2019. jan. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ìgy pont nem, de fordítva igen, hogy alapból elsőre külsőre nem fogott meg, viszont annyira jó illata volt, hogy legszívesebben "ismeretlenül" (felületesen ismertem akkor még csak) is hozzábújtam volna.


L

2019. jan. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Érdekes, nekem is mindkettő volt. Egy pasi nagyon tetszett volna, de vmi pacsuli parfümöt használt, és olyan volt, hogy kinyitottam volna legszívesebben az ablakot.

Más meg mint pasi nem volt vmi nagy szám, de eredeti PacoRabanne parfüm volt rajta, és azért bújtam hozzá :)

2019. jan. 18. 10:08
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ilyen az exemnek nem tetszett a bőröm illata, pedig rendesen tisztán tartom magam, a mostani páromnak viszont tetszik. Ez biológiai folyamat, aki immunológia szempontjából passzol a te szervezetedhez annak kellemesebbnek érzed az illatát mint másnak. Az állatok is szaglás alapján tájékozódnak egymás között a kutyák sem véletlenül szaglásszák egymást, szimplán nálunk embereknél már nincs olyan jelentősége a szaglásnak, egy másik ember szagának mint az állatoknál, mert sokmindent ránézés alapján is megállapítasz valakiről nem csak a testszaga alapján. Ettől függetlenül ennek biológiai jelentősége van, szóval bizony létezik ilyen. Az, meg hogy valakinek nem tetszik a parfümje, az is lehetséges, hisz mindenkinek más az ami tetszik.
2019. jan. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Ha valakihez vonzódom, az illata is mindig nagyon kellemes volt. A szüzességem kíváncsiságból vesztettem el egy számomra nem vonzó fiúval, és a felizgulás szagától mindig hányinger jött rám. Később volt olyan férfi az életemben, akit állandóan szaglásztam volna és szex közben sem volt semmiféle borzasztó szag, de amikor elhidegültünk, az ő szaga is zavarni kezdett.
2019. jan. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mi számít abból eredetinek, de van egy illata, amitől beindulok teljesen.

Ugyanakkor ha pl. már megfogott, nem ábrándít ki, ha mondjuk hagymát evett vagy állatokkal volt, és furaszagú mindene, szóval ami valamilyen tevékenységtől van, és elmúlik, az alap érdekel

2019. jan. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Addig tetszett, amíg nem éreztem meg az illatát. Utána elmúlt a vonzódás.
2019. jan. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!