Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesit, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem idegesit, hogy ugyanazokat a hibákat, szokásokat, követitek el amit a szüleitek, nem tudtok "jobbak" lenni, nem tudtok változni, mint a szüleitek?

Figyelt kérdés
[link]
2019. jan. 18. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ugyanazt csinálom, mint a szüleim. :-)
2019. jan. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Teljesen máshogy csináljuk.
2019. jan. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Már szüleim is teljesen másképpen viselkedtek, mint az ő szüleik.

Egyik nagyszülőm se foglalkozott a szüleimmel, a szüleim pedig mindig foglalkoztak velem, mindent megadtak.


Ahhoz viszont nagyfokú önismeret szükséges, hogy elemezni tudjuk szüleinket és magunkat, felismerve a hasonlóságokat és a hibákat pedig kijavítsuk.

2019. jan. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Én utáltam, hogy anyu olyan könnyen felkapja a vizet. Ugyanolyan lettem.
2019. jan. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amit lehet, tudatosan kerülök, de amikor ideges vagyok és nem a józan eszem irányít, pont ugyanazokat a rossz dumákat tolom én is a gyerekemnek, amiket anno anyám nekem. Kevés ennél szánalmasabb dolgot tettem életemben. Mélységesen szégyenlem magam miatta, és minden nap dolgozom rajta, hogy ne csináljam. Aztán egyik nap megálltam és rájöttem valamire: nem ugyanolyan. Ugyanazok a mondatok, de én bánom és bocsánatot kérek érte. Amit én gyerekként soha nem kaptam meg. Szóval mégsem teljesen ugyanaz, mert felismerem és igyekszek változtatni rajta, és amikor nem sikerül, elismerem a hibám, és egyenesen bocsánatot kérek a saját ovis gyerekeimtől is, ha kell. Mert ez már egy kulcs, hogy ha ők is viszik tovább, és picit javítanak rajta, talán egy idő után elkopik a család vonalából ez a sok szr amit átörökítünk egymásnak. Talán nekem csak a felét sikerül letennem, és nekik is csak a felét.. de az is már 25%... és érted. Haladunk, még ha lassan is.
2019. jan. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!