Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt, hogy évekig nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt, hogy évekig nem volt senkid nőként? Milyen volt újra pasizni? Nem féltetek?

Figyelt kérdés
Pl. ma hivatalos ügyben találkoztam egy pasival, aki szimpatikus volt, és hát így bevillant, hogy milyen lehet megcsókolni, de abban a pillanatban arra jöttem rá hogy, milyen fura lenne, meg nem menne, félnék is talán, ha közeledne. Mással kapcsolatban is volt már ilyen, de azt gondoltam azért, mert nem tetszik annyira, de ez a srác meg azért jó volt...Ennek a pasimentes éveknek lehet köze vagy tényleg csak nem tetszenek eléggé?
2019. jan. 18. 17:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Könnyű begubózni és elzárkózni az emberektől. Természetessé válik, hogy az elutasítás az első reakció.

Ismerkedéshez mindig kicsit ki kell mozdulni a privát biztonsági zónából.

De olyan is van, hogy még nem áll készen az ember új kapcsolatra. Ezt csak te tudhatod.

2019. jan. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Olyan érzés mint mielőtt bárkim is lett volna, kerülöm a fizikai kontaktust.
2019. jan. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Begubózott éveim alatt az ízlésem kifinomodott.A kínàlat azonban ezzel fordított arànyba kerül.Nem félek én csak attól,hogy megint valami gyökérrel hoz össze a sors kinézetétő függetlenül.
2019. jan. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Most 3 éve senki... Inkább azt mondom, hogy elszoktam tőle, hogy valaki odafigyel rám, vagy csak szimplán tartjuk a kontaktot. Szex, intimitás, ilyesmi...

Persze, félek tőle... Vagyis inkább attól, hogy átvernek megint, vagy rosszul menne a szex... De persze azért hiányzik, hogy legyen valakim:(

2019. jan. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18%
Ki vagy éhezve
2019. jan. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Már egy éve senki, de az is szex kapcsolat volt és gyenge ráadásul. Nem is igazán igénylem már, vagyis valahol belül igen...de nem keresem. Lehet egyedül maradok örökre.
2019. jan. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem, én is ilyen vagyok. egyszerűen kijövök a gyakorlatból :D nem is tudnám miről kellene beszélgetni. azt se tudom hogyan kell pasit elcsábítani. egyszerűen elfelejtettem.
2019. jan. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%

6-os te nem en vagy?:))

Mintha rolam beszelnel, en is egy eve egyedul, es hat megertelek hogy kicsit kijottel a gyakorlatbol. Marha nagy klise de a leheto legjobb tanacs ha megerted, legyel magad! Ne akarj masnak tunni, mosolyogni olyan vicceken amit nem tartassz poenosnak. Merd batran elmondani, hogy bar neki ez es ez tetszik te annyira nem vagy oda erte. Egyszeruen legyel magad es amikor majd Vele talalkozol felismer h teged keresett, es te is, hogy ot. Minden mas csak bunko jatszma aminek semmi ertelme. Sok sikert!

2019. jan. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Óh, én már nagyon rég óta önmagam vagyok....ezért nem kellek senkinek LOL. Mármint senki olyannak akit én is értékelek. Nem vagyok társfüggő, így számomra csak olyan kapcsolatnak van értelme, ahol mindketten oda vagyunk egymásrét. Ennél kevesebbel nem érem be.
2019. jan. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ezzel én is így vagyok, akárki nem kell.

És azzal is, hogy idővel nem is akartam, de most valahogy meg rámtört,hogy jó lenne mégis.

És én se tudom, hogy kell hódítani. Van egy pasi, akiért nem vagyok oda, és lehet, nem szép dolog, úgy gondoltam, "kísérletezem" rajta, semmit tétje, csak hogy tudjam, bejövök-e még egyáltalán valakinek, csak beszélgetésig. Úgy tűnt, igen, akkor megijedtem. Volt, hogy direkt közelebb álltam hozzá, van-e valamilyen hatással rá, de amikor ő tette, megint megijedtem, hogy olyan akarjon, akit én nem.

Aztán volt tegnap ez a vonzó pasi, és mégis a gondolat is furcsa és picit félelmetes volt, hogy átöleljen és...

2019. jan. 19. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!