Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt, hogy évekig nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt, hogy évekig nem volt senkid nőként? Milyen volt újra pasizni? Nem féltetek?

Figyelt kérdés
Pl. ma hivatalos ügyben találkoztam egy pasival, aki szimpatikus volt, és hát így bevillant, hogy milyen lehet megcsókolni, de abban a pillanatban arra jöttem rá hogy, milyen fura lenne, meg nem menne, félnék is talán, ha közeledne. Mással kapcsolatban is volt már ilyen, de azt gondoltam azért, mert nem tetszik annyira, de ez a srác meg azért jó volt...Ennek a pasimentes éveknek lehet köze vagy tényleg csak nem tetszenek eléggé?
2019. jan. 18. 17:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
lassan 4 éve leszek egyedül, alkalmit sose kerestem, nem nekem való az. nem hiányzik a szex, de egy jó beszélgetés, eszmecsere az baromira. ismerkedni nem ismerkednek velem, mert csúnya vagyok, én meg nem kezdeményezek így nyilván, szóval meg tudtam szokni, hogy sokáig így is marad ez, az embereket eleve utálom. érintés meg hasonló sose volt része az életemnek tartósan, nem is hiányolom ezért az ilyesmi fizikai kontaktusok egyikét sem. csak a verbális kommunikáció hiányzik, hogy valakivel lehessen tényleg csak ülni és beszélgetni órákon át, mindenről, bármiről.... (és nem minden második szava a bátya, a stil, a vágod....)
2019. jan. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!