Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság a normális élet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a normális élet egy férfi számára az, hogy 35 éves koráig még semmi komolyban nem gondolkozik?

Figyelt kérdés

Régebben a kommunizmus idején, még az volt a standard, normális élet definíciója, hogy 20-25 éves koráig mindenkinek illett már megtalálnia a párját és összeházasodni, aztán jöhettek a gyerekek, jellemzően 2 gyerek számított normálisnak. Ez volt akkor egy mintaélet. Az hogy később elváltak, meg szétment a család és úszott minden, az már részletkérdés. Nyilván nem volt kellemes annak aki átélte.

A mai világban meg úgy látom, hogy főleg a férfiaknak a bűvös 35 éves kor a lélektani határuk, hogy addig semmiképpen nem vállalni be semmi komolyat a magánéletükben, csak még kiélni magukat, bulizni, váltogatni a nőket, jobb esetben még egzisztenciát is építeni.

Tényleg ilyen lett a világ, hogy az a normális standard, hogy kb. 35 éves korodig csak laza party arcnak kell lenni, utána meg a pénzeddel kell meghódítani egy fiatal, 25 körüli nőt? Ez lett az új norma?


2019. jan. 19. 19:13
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

19-es!


Érdekes tanulságok ezek. Bár külső szemmel úgy tűnik mindenkiben volt valami hiba csak benned nem.

A csajok egy részét ráadásul te dobtad egy részüket érthető okokból bár teszem hozzá semmi sem történik ok nélkül..

Ilyen hozzáállással lehet 40 évesen is itt tartasz majd..


Ha van valaki akivel összehoz a sors és tetszik vonzódok hozzá akkor az nem arról szol hogy amint valami valós vagy vélt defekttel szembesülök akkor dobom mint a taknyos zsepit.


Na mindegy nem vagyunk egyformák..


F31

2019. jan. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
16%

#21: Nekem is vannak hibáim, mint ahogy mindenkinek. De, azért a megcsalás, a folyamatos hazugságok, a folyamatos panaszkodás szerintem nem egy apró jellegű hiba. Ezekre nem lehet kiegyensúlyozott kapcsolatot építeni. Régebben amúgy sok dolgot elfogadtam, nem problémáztam, csak megtapasztaltam, hogy úgy mennyire egyoldalú tud lenni a kapcsolat. Részemről, ha valakit társként kezelek, akkor azt normálisan, tisztelettel és korrektül teszem. És pont ezért történik az, hogy ezek a lányok utólag újra bepróbálkoznak.

Sokan nem dobják azt, akinek vélt vagy valós defektjei vannak. Szépen összehoznak pár gyereket, aztán elválnak. Ezt a játékot inkább kihagyom. (Mondom ezt úgy, hogy volt ténylegesen depressziós lány is az életemben, aki mégis tudott normálisan viselkedni.)

Akkor sem fogok kétségbeesni, ha nem találok a megfelelőre. Szerencsére nem vagyok kapcsolatfüggő.

2019. jan. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

21 es még annyival egészíteném ki hogy abban viszont biztos lehetsz, hogy még a legtökéltesebb párok is néha veszekednek és nyelnek ezt azt egymástól, de felülírja a szerelem és az összetartozás.

Az hogy sokan elválnak pontosan azért van mert sok ember azt hiszi majd egy x edik társsal minden tökéletes lesz.


Ezt a trendi fogalmat "kapcsolatfüggés" azok tálalták ki akik ellene vannak a családoknak..és a régi társadalmi berendezkedésnek. Újhullám..

2019. jan. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
75%

"Az hogy sokan elválnak pontosan azért van mert sok ember azt hiszi majd egy x edik társsal minden tökéletes lesz."

A huszonéveseknél kétlem, hogy az x. társ miatt van a válás. Inkább pont azért van, mert beletörődnek a másik hibáiba és nem gondolkoznak előre. Hopp, egy kicsit alkesz a másik, vagy néha ad egy pofont, nem baj. Aztán 1-2 év és rájönnek, hogy de, baj.


A kapcsolatfüggőségnek semmi köze az újhullámhoz vagy a családalapításhoz. Én pl. szeretnék családot, de nem mindenáron. A kapcsolatfüggősége egy létező dolog. Elég néha ránézni a kérdésekre, amikor 18-20 évesek halálukon vannak, mert fél éve nem találnak pasit/csajt.

2019. jan. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Azon "hibák" amiket említesz elég szélsőségesek, és ezek nyilván leginkább a nem tolerálható kategóriába esnek természetes, hogy én sem ezekre gondoltam.
2019. jan. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
22%

#19-es ahogy a soraid olvastam, kb ugyanezeket a köröket futom. Nagyon durva. Mondjuk nekem az utóbbi 1,5 évben ennyi nő nem jött össze, mert valahogy az eddigi rossz tapasztalataim alapján úgy vagyok, hogy már ismerkedni is félek, nehogy ugyanaz a lemez legyen.

Ráadásul neked is feltűnt, hogy a saját korosztályunk szinte teljesen eltűnt mindenhonnan? Én nem tudom, mindegyiknek van palija és otthon tervezik a családot, vagy rondák és elő se jönnek?! De komolyan ez a járj nyitott szemmel a világban semmit nem ér, ha mindenki otthon ül és kb ismerkedni sem tudsz. Mi marad? A szeleburdi 16-18 éves korosztály. Ha meg 26 évesen összejössz egy 17-18 éves lánnyal kb. liliomtiprónak néznek(holott már rég benne lehetnek a témába), plusz megint ott van a korkülönbség.. Mondjuk én hót leszarnám, hogy a barátnőm 18 éves, ha fejben ott van a szeren.. De hát ilyet találni. Lehetetlen kb..


26 F

2019. jan. 20. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
És ha valakinek 35 a lélektani határ akkor mi van? Férfiaknak pláne belefér az még.:) Mellesleg én is nagyon sok 20-25 év körüli pasit látok babakocsit tolni meg gyerekkel mászkálni.
2019. jan. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

#26: Tizenéves lányokba én is rendszeresen belebotlok, facebookon is random bejelölnek és írnak. Dehát velük komolyat nem igazán tudnék elképzelni... :D Szórakozóhelyeken is tényleg kevesebb a huszonéves. Az egyetemi helyeket mondanám kivételnek, Pécsen pl. tök jókat kocsmáztam.


És a kérdéshez visszatérve: Menny, de mennyi férfiak által normálisan megfogalmazott mondat lett most is lepontozva! :D Nos, ezen lepontozó szintű nőkkel érthető, hogy kevés férfi akar bármi komolyat. Nagyon durván megrekedt rengeteg nő a tinédzser korban.

2019. jan. 21. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!