Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vonzódnk a nők a Pumped...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódnk a nők a Pumped Gabo féle emberekre? Mi az, amitől egy ilyen undórítóan tahó módon viselkedő ember több nőt kap meg, mint egy normális férfi? Főként nők válaszát várom.26/F

Figyelt kérdés
Ti öszejönnétek egy ilyen emverrel?
2018. okt. 1. 10:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
0%

Jóképű, sportos, magas.

Mellette van dumája.

2018. okt. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
25%
Nem tudom, ki az, de minek irigykedni? Örülj a sikerének és tanuld el a pozitív dolgokat tőle
2018. okt. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
97%

Hagyjuk már, kinek kéne az a b..rom feltűnési viszketegségben szenvedő egysejtű?

Nem kéne általánosítani. Számomra nagyon irritáló és undorító.

Szóval, erről csak ennyit.


De azt hittem már rég lejárt lemez ez a gyerek.

2018. okt. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
97%
Normális nő, egy ilyen egyeddel nem áll szóba, aki ennyire mélysötét.
2018. okt. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
89%
Nekem egyáltalán nem tetszik. Hiába sportos. Nyaktól felfele egy borzalom, arról nem is beszélve, hogy kissé butácska gyerek. :) Egyébként nem rossz fej, végtelenül egyszerű a srác, de mint férfi abszolút nem jön be.
2018. okt. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
12%

Az ilyen csávók tudják, hogy jól néznek ki, szrnak a világra, magabiztosak, viszonylag a beszélőkéjük is jó.


A normális srácok csöndesek, gátlásosak, önbizalomhiányosak, nem mernek kezdeményezni... És ezek azok, amiatt egyedül van a legtöbb


A lányoknak és nőknek férfi kell. Nem olyan, akit nekik kell rendbe hozni, tuningolni, hogy aztán akárcsak megtudja fogni a kezét a másiknak.


Persze, az előbbi azért nem jó fogás, mert nagyképű, és lekoccol, ha elege van a dologból vagy váltana éppen, de a lányok - köztük néha én is - inkább élvezik ezt, aztán majd ahogy idősödnek vagy megjön az eszük, váltanak a másik típusra.

2018. okt. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
95%
Ezek szerint te sem normális nőre vágysz, hanem Pumped Gabo szilikonnal telepakolt instaceleb barátnőire.
2018. okt. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
75%

"A normális srácok csöndesek, gátlásosak, önbizalomhiányosak, nem mernek kezdeményezni."


Ugye ez valami vicc?

Ezek nem a normális srácok, hanem a töketlenek.

2018. okt. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
96%
Cdak bizonyos reteg vonzodik hozza.
2018. okt. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
12%

Mert kisportolt,jól néz ki,igényes,kemény,magabiztos tudja mit akar,tudja kell a nőknek,dumája is ott van.

Ezeket mind mind lehet fejleszteni és nem rinyálni kellene.

Tanulni kell tőle ellesni a viselkedési mintákat.

Én is hasonló vagyok mármint kigyúrt,tudom mit akarok,lesz_rom mit gondolnak rólam az átlag emberek,totál nem érdekel,csak azoknak adok a véleményére akiket nézek valamibe.


Inkább sírás rinya helyett tenni kellene,hogy férfivá válj váljatok ennyi.

Ellesni a dolgokat,elmenni kondizni,megfelelő ruhatár,egzisztenciát kiépíteni,mellé belső játékot fejleszteni.

Csak ez munka és fájdalommal jár plusz nem nyitottak az emberek.

Mindemellett ,,normális férfi",lefordítom neked ki:

- Lúzer kis csöndes gyerek(direkt nem férfit írtam),aki nem tudja magát érvényesíteni,így el van magának,szürke kisegér

- Nincsenek magas röptű céljai,nem igen törekszik törtet a jobbra,nem teper nem hajt

- Nem jár edzeni

- Visszahúzódó csöndes,ez a legrosszabb egy férfi aki ilyen eláshatja magát teljesen,életből felmentett szerencsétlenség marad,ha nem fejleszti magát

- Nem tudja mi kell a nőknek,fogalma sincs

- Nem megfelelő a karrierje vagy nincs is

- Nem tudja a nőt kielégíteni,de úgy hogy sikítson

- Unalmas és az élete is az,egy mókuskerékben lefolyó sablon az egész,semmi izgalom és élmény


Nézzétek meg ezt:

https://www.youtube.com/watch?v=j7lmweDT6a8&t=6s

2018. okt. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!