Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi idosen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi idosen "esik ki" egy ferfi a parkapcsolati piacrol?

Figyelt kérdés

Amikor mar csokkennek az eselyek...

En 35 eves vagyok, es kezdem ugy erezni, hogy lassan bezar a bazar.

Nem sok novel volt dolgom (hosszu parkapcsolat es hazassag miatt), sok olyan (szexualis) vagyam van, amit nem eltem ki, es kezdem ugy erezni, hogy lassan "jon az alkonyat".


Ti is igy vagytok vele?



2019. jan. 22. 13:09
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem így működik, egyik haverom 24 évesen is sikertelen, párom nagypapája meg 78 éves, és 1 éve új barátnője van. Inkább magán az illetőn múlik, nem a korán.
2019. jan. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak bekêpzeld magadnak.Bőven nem kell lehúzni a redőnyt.Egyébként minden korszakban találhat magának párt az ember,60 évesen is.
2019. jan. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
93%
Akár 70 évesen is lehet párt találni, nyilván saját korosztályban.
2019. jan. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
71%
Ahogy az első írja. Van, aki 20 évesen küszködik, más 50 évesen is sikeres.
2019. jan. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
83%
Nem eletkor fuggo. Komolyan mondom. Van egy hatvan eves ismerosom az allandoan csapja a szelet a kozepkoru szepasszonyoknak, azok meg csungenek is rajta. A celcsoportja ertelemszeruen nem a tavaly erettsegizettek, ha ott kopogtatna akkor o is egy vesztes lenne, a sajat korosztalyaban viszont a labai elott hevernek a nok. Az o koraban egyre kevesebb a szexualis kisugarzassal biro ferfi, nincs is vetelytarsa. Nehanyan meg mar negyven evesen is bacsi kisugarzasuak. :(
2019. jan. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is van 70 felett összejött ismerős pár...
2019. jan. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
65%
A férfi aranykor egyértelműen 25-45 között van, 35-38 között szexuálisan a legvonzóbbak a férfiaK (pszichológiai statisztikai kutatások alapján). De a gyakorlati tapasztalat is ez, 30 vagyok és tapadnak a lányok. Őszintén kétlem, hogy a korod a probléma, inkább a hozzáállásod, vagy amit nyújtani tudsz (egzisztenciálisan, szexuálisan, mint partner, stb.) kevés. Ezekre gyúrj rá, és ne a korodon aggódj, van aki még 50-60 évesen és fiatal csajokat szed fel.
2019. jan. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
29 vagyok és le sem szarnak a lányok. Kétlem, hogy ez később jobb lenne.
2019. jan. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Koszi az eddigi valaszokat.


Marmint ugy ertettem, hogy mennyi idos korig lehet szexualisan vonzo holgyekhez hozzaferni, a kozepkoru szepasszonyok helyett :)

2019. jan. 22. 13:31
 10/34 anonim ***** válasza:
97%
Neked ki szexuálisan vonzó? Ha 18 éves tinikre buksz, akkor igen, záróra után vagy két perccel.
2019. jan. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!