Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi idosen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi idosen "esik ki" egy ferfi a parkapcsolati piacrol?

Figyelt kérdés

Amikor mar csokkennek az eselyek...

En 35 eves vagyok, es kezdem ugy erezni, hogy lassan bezar a bazar.

Nem sok novel volt dolgom (hosszu parkapcsolat es hazassag miatt), sok olyan (szexualis) vagyam van, amit nem eltem ki, es kezdem ugy erezni, hogy lassan "jon az alkonyat".


Ti is igy vagytok vele?



2019. jan. 22. 13:09
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
90%

#9

Kinek mi számít szexuálisan vonzónak? Jennifer Lopez lassan 50, szerintem már eléggé középkorú, mégis kifejezetten vonzó. Jane Fonda pedig 81 évesen is különbül néz ki sok fiatalnál. :D

Egyébként az első válaszoló vagyok, az említett nagypapa nagy kujon, nála majdnem 30 évvel fiatalabb az új barátnője, és elég csinos. (Mielőtt bárki ezzel jönne, nem, nem kőgazdag a papa.)

35 évesen kár temetned magad szvsz.

2019. jan. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
97%

"Marmint ugy ertettem, hogy mennyi idos korig lehet szexualisan vonzo holgyekhez hozzaferni, a kozepkoru szepasszonyok helyett :)"



Hát, én 22 vagyok és olyan 25-26 éves korig ismerkedem, de 30 felett semmiképpen sem.

2019. jan. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
22%
Elég baj, ha 35 évesen már arra készülsz ,hogy bezár a bazár..Szerintem a férfiak bármeddig csajozhatnak, ha van rá igényük.
2019. jan. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
75%
#13: Ja, csak bizonyos koron túl már nevetségessé válnak.
2019. jan. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
54%

Sok függ attól, hogy milyen korosztályban keresgélsz. Én 40 és 46 éves koromban tudtam igazán tobzódni a csajok között, ha akartam, minden napon más nővel tölthettem az éjszakát (és sokszor így is volt) az átlagon felüli 25 és 40 év közötti csajok közül. Ennek egyik oka, hogy a fiatalabb csajok anyagi ugródeszkának képzeltek maguknak (tipikus női hozzáállás amúgy), az elvált 30-40 közötti nők (mivel én is elvált voltam már akkor) pedig a tapasztalatom miatt vonzódtak hozzám. És ezek a nők többnyire kifejezetten odaadók az ágyban, sosem szexeltem olyan jókat a házasságomban, mint a válás után. Persze mindehhez kellett az egész tűrhető külsőm és a jó dumám. Ez nyerő kombináció a csajoknál...

Viszont mivel most már 50 fölött vagyok, a korban hozzám passzoló csajok egyre lestrapáltabbak, ezért egyre nehezebb ropogós húsú nőket kifogni. Most már nagyobb zseton kellene hozzá, kevés a nagy duma...

2019. jan. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
70%
Ha korban hozzá illőt választ akkor egyáltalán nem válik nevetségessé.Az, aki 20-30-40 évvel fiatalabbat keres az nyilván.De még egy 40-45-50 éves férfi is bőven férfi...ne vicceljetek ,hogy 35 évesen már ásni kell a gödröt.
2019. jan. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyáltalán nem korfüggő dolog. Anyum 45 éves, elvált, de olyan csinos és életvidám, hogy mindig is mágnesként vonzotta a pasikat, most 5 hónapja boldog párkapcsolatban él. Pedig itt gyakorin a sok szerencsétlen nőgyűlölő azt szajkózza, hogy 30 felett a nőkbe előbb csap a villám, minthogy párt találjanak. Én 22 éves vagyok, szintén csinos, de engem valahogy nem akar megtalálni a kölcsönös szerelem, egyelőre :D Biztos nem vagyok még elég érett hozzá, de dolgozom az önfejlesztésen. Futó kapcsolatom bármikor lehetne, de abból már kinőttem.


35 évesen nagyon fiatal vagy még, csak szerintem elhagyod magad. Ha befordulsz magadba, nincsenek hobbijaid, nem sportolsz valamit, vagy nincsenek céljaid, nem érzed magad jól a bőrödben, akkor tényleg nem leszel népszerű, mert a depresszív emberek nem vonzóak. De amúgy tényleg semmi köze nincs a pártalálásnak a korhoz, csak rajtad múlik.

2019. jan. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
81%

#15 Viszont mivel most már 50 fölött vagyok, a korban hozzám passzoló csajok egyre lestrapáltabbak


Hahó, nem csak a nők, hanem te is...

2019. jan. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Igen... A #14-es altal emlitett "bizonyos kor", ami erdekel igazan :)
2019. jan. 22. 15:35
 20/34 anonim ***** válasza:

35??? a legszebb kor egy férfinek, bakker! Alkonyat? tudod mennyi tuti nő van abból a korsztályból, aki csalódott, boldogtalan és vágyik egy normális férfira? Aki pont úgy tele van kielégítetlen vágyakkal mint te.

Én 40 vagyok, de életemben nem voltam még ennyire szerelmes és soha nem volt a szex még ilyen jó :)

2019. jan. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!