Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők/lányok, hogy reagálnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok, hogy reagálnátok, ha egy nő mondaná, szépek vagytok?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, és tudtommal teljes mértékben hetero (vonzódni legalábbis eddig nem vonzódtam nőhöz), viszont néha látok olyan szép lányokat, hogy nem tudom nem megbámulni, legszívesebben megmondanám nekik, mennyire szépnek látom.

Kellemetlenebb eset, ha az illető mondjuk a kolléganőm, és nem bírom nem levenni a szemem róla, ha mondjuk akkor látom először, de volt, akiknél hónapokkal később is ez volt.

Ill ma egyetemen egy csoportba voltunk osztva 6-an lányok egy feladatra, az egyik lányt nem tudtam nem bámulni, miközben beszélt, annyira szép volt, ha lett volna nálam papír meg ceruza, lehet, nekiállok lerajzolni.

Észrevette, mosolygott, gondolom, már megszokta.


2019. jan. 22. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Örülnék neki. Csak a párom, és nők "bókjainak" örülök, férfiaké nem érdekel.


Nekem egyszer egy középkorú nő mondta, hogy nagyon szép a szemem, hozzátéve, hogy mivel nő, érdek nélkül mondja.


Amúgy én is sok szép lányt látok, akiknek mondanám, hogy nagyon szépek.

2019. jan. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mondtam már én is férfira/nak, hogy jóképű. Heteró vagyok ettől függetlenül.

32/f

2019. jan. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem egy 48 körüli nő mondta azt, hogy úgy vagyok jó ahogy. Én ezen teljesen ledobbentem, mert soha senkitől nem hallottam még ilyet és egy vadidegen meg igen. Akkor köpni nyelni se tudtam, de később is meghatodtam ezen, mikor másoknak meséltem.


Legtöbbször egyébként egy köszönömmel elintezem.

2019. jan. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!