Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit reagálnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit reagálnátok ha a párotok ezt mondaná?

Figyelt kérdés
Hajnalban ő picit spiccesen jött haza bulizásból és elalvás előtt témába került egy csaj, legalábbis csak a neve, akiről amúgy is tudom, h az exe. Elkezdte mondani, h "egy jó volt abban a nőben, h orálisan ő volt a top1". Picit vissza is kérdeztem, h tényleg így gondolja-e, hiszen eddig ezt pont nekem szokta mondani 😂 De megismételte ugyanezt, szóval nem nyelvbotlás volt. Én "tudok veszíteni", és elfogadok véleményeket, de valamiért azért mégis bánt a dolog... Elhallgathatta volna inkább... Picit ramatyul érzem magam, az alacsony szintű önbizalmamnak sem tett jót. Vagy csak túlreagálás az egész? :/
2018. nov. 3. 08:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
És te miért nem mondtad hogy az exednek meg jóval nagyobb,mint neki ? Azt legalább normálisan le lehetett cumizni.
2018. nov. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Érthető, ha rosszul esett. De ha egyébként a kapcsolatban minden rendben, emiatt nem játszanék sértettet vagy állnék bosszút. Beszéld meg vele józanon, hogy miket mondott. Kérdezd meg, elég jó-e neki ahogyan te csinálod, vagy lehetne valahogy még jobb? Akár előnyt is kovácsolhatsz belőle, ha megtanít új technikákat. Valószínűleg csak részegen kicsúszott, nem szándékosan akart bántani ezzel.
2018. nov. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
1. Annyit megtanultam h részeg emberrel felesleges vitatkozni, mert másnap úgyse fog rá tisztán emlékezni... Felesleges körök.. De ha felkel nem tudom, h h viszonyuljak hozzá, pláne ha nem is fog erre emlékezni
2018. nov. 3. 08:54
 4/14 A kérdező kommentje:
2. Mindig mondom neki, h nyugodtan szóljon ha valami nem jó, másképp akarja stb. Elején mondta, és azóta eddig minden jó volt elméletileg :)
2018. nov. 3. 08:56
 5/14 anonim ***** válasza:
hát sajnos ez van. nekem is volt jobb szex mással, mint a barátommal, meg neki is. viszont kapcsolatként ez a legjobb mindkettőnknek. Nem lehet minden tökéletes.
2018. nov. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ebben biztos vagyok, viszont szerintem ezt nem kell a másik orra alá dörgölni, plusz a tálalási stílus se mindegy, ha már szóba jön :/ Nem tudom, de én sosem mondanék ilyet a páromnak XY volt ebben és ebben a legjobb. Ne értsetek félre, még mindig nem a sértődés beszél belőlem, csak nekem abszurd lenne ilyet mondani a másiknak. :/
2018. nov. 3. 09:07
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem itt nem az a probléma, hanem hogy olyan sík részegre issza magát a barátod, hogy azt sem tudja, mit beszél.
2018. nov. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem volt sík részeg, csak spicces volt :)
2018. nov. 3. 09:12
 9/14 anonim ***** válasza:
68%

Mostmár kössetek bele mindenbe. Itt soha senki nem szokott inni, ez már nagy baj és szakitóok,ha a párotok egyszer egy hónapban megiszik pár sört. Szálljatok már le a földre és ne felesleges válaszokat irkáljatok. Ez az egyik válaszadónak...


Kérdező: Nekem is rosszul esett volna. Az tény, hogy semmi sem lehet tökéletes, lehetnek olyan dolgok, amiben az ex jobb volt, és igy forditva. De nem véletlenül ex. Az tény, hogy bunkóság a párod orra alá dörgölni, hogy az előző csaj miben volt jobb.

Amit tehetsz az az, hogy józan állapotában megbeszéled vele ezt, elmondod hogy rosszul esett és ha normális bocsánatot kér. Szépen megkell beszélni, ami nyomaszt, mert ha elfojtod belül ugyanúgy a fejedben marad.

2018. nov. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem volt sík részeg, csak spicces. Az a baj, h tudta nagyon jól h miket beszél, mert azt mondogatja már, h ne haragudjak, ne legyek vele olyan hidege stb.
2018. nov. 3. 09:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!