Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Szingli nők 75%-a élvezi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Szingli nők 75%-a élvezi a szingli életet. "Szerintetek igaz? Miért van ez?

Figyelt kérdés

Neten olvastam,hogy a 75%uk élvezi,hogy szingli.

Hogyhogy nem hiányzik mellőlük egy társ?

Oké,hogy nem kell senkihez alkalmazkodni,de nem rossz nekik hogy nem tudnak odabújni a pasijuk mellé,szex is alig van,maszti egy idő után unalmas.

Pont,hogy a nőkre mondják,hogy romantikusak,akkor egy társ nélkül hogyan nem tör rájuk a magány?

Pár hónapig még csak-csak,de hosszabb távon eléggé frusztráló lehet.


2019. jan. 22. 19:17
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
22%
Ne akard megérteni a nőket. Én szóltam előre.
2019. jan. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
39%
Ne higyj el mindent, amit neten olvasol.
2019. jan. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
81%
Soha nem frusztrált. Jó néha végre csak a saját érdekeidet nézni. Aki nem társfüggő annak szerintem semmi gondja nincs azzal, ha egyedül kell lenni 1-2 évet. Attól, hogy éppen nincs valakinek párja még egyáltalán nem biztos, hogy magányos is. Én például sokkal többet járok el barátokkal hogyha nincs párom akire az időm nagy részét szánnám. Szerintem aki rendben van önmagával és vannak céljai az tök jól elvan egyedül is.
2019. jan. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
74%
A bújós társ az jó dolog, de egy pasi túl sok hátránnyal jár. Nem éri meg, és annyi örömöt sem okoz, mint amennyi szomorúságot.
2019. jan. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, számodra a romantikus = társ- és kapcsolatfüggő?

Mellesleg már megint mik ezek az idióta százalékok???

2019. jan. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
45%

A férfiak is sokkal jobban viselnék a szingliséget, ha akkor dugnának amikor akarnak.


A szingli férfi magányos, míg a szingli nő többsége egy olyan férfi dugópajtija, akit nem bír kapcsolatra bírni.

2019. jan. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
7%

Egyáltalán nem élvezik a szingliséget, csak nem fognak azzal dicsekedni, hogy tulajdonképpen boldogtalanok. Szíve mélyén mindenki vágyik egy társra, akit igazán szerethet és viszont szeretnék.

Azok választják ezt az életmódot, akiknek kudarcba fulladt a párválasztás, vagy eddig csak rossz élményeik voltak pasik terén és elveszítették a reményt, hogy találjanak egy kedves, odaadó párt.

2019. jan. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
78%

Én 6 éve vagyok egyedül, hozzá lehet szokni, nem mondom, hogy könnyű, de nem lehetetlen. Egy elég csúnya szakításon vagyok túl, nekem sok idő kellett mire kihevertem.

Jó része, hogy nem kell alkalmazkodni senkihez, egyszemélyes háztartást is egyszerű fenntartani. Nem tartozok beszámolóval senkinek, hogy hova és kivel megyek.

Számomra hátrány: hiányzik néha az összebújás, gondoskodás másról.

Most már eljutottam arra a pontra, ha valaki komoly kapcsolatot szeretne velem, nem biztos, hogy tudnék alkalmazkodni.

Szeretek így élni, nagyon ritkán vagyok "depis", és ha mégis, hamar el is múlik.

2019. jan. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
93%
Lassan 7. éve élek egyedül, eddig egyetlen egyszer tört rám az egyedüllét érzése, de az is csak egy múló érzés volt.
2019. jan. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
81%
A szex pont, hogy egyre kevésbé fog érdekelni
2019. jan. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!