Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnél a pároddal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél a pároddal, ha előre tudnád, milyen?

Figyelt kérdés

Ha tudtad vna x honapja/eve a parodrol , hogy milyen, akkor is osszejottel / osszehazasodtal volna vele?

Hany eves vagy, hany eves a kapcsolat?


2019. jan. 22. 23:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Igen, összejöttem volna vele. Annyi mindent átéltem vele, és annyira sokat jelent az életemben, hogy nem bántam meg annak ellenére sem, hogy sok mélypont volt a kapcsolatunkban. 5 éve vagyunk együtt. 28/F
2019. jan. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%

Ha előre tudnék róla minden információt akkor kiszámíthatnám a cselekedeteit vagyis... magabiztos lehetnék "vele kapcsolatban".


Szóval ez lenne a legjobb.

2019. jan. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Igen. 😊 10 év boldog házasság, 3 gyerek.
2019. jan. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Mindenképpen, és nem hezitáltam volna ennyit. Senkivel nem voltam még ennyire egy hullámhosszon.

Illetve nem is biztos amúgy, hogy a mi esetünkben ez jó lett volna. Mind a kettőnknek elég különc személyisége van. Van egy csomó olyan tulajdonságunk, ami egyébként negatív, de valahogy mégis egy tök jó személyiséggé olvadnak össze. Meg a kapcsolatunkban ezek nem is nagyon érvényesülnek. Tehát ha csak annyit tudtam volna a páromról, hogy makacs, arrogáns, kegyetlenül őszintén megmondja a véleményét, igazi manipulátor viszont nagyon nagyon tud szeretni és baromi jó a humora akkor lehet, hogy messzire elkerültem volna. Viszont ha azt is tudom előre, hogy ketten együtt milyen jól működünk a szinte koppra egyező tulajdonságainkkal gond nélkül fejest ugrottam volna a kapcsolatba.

5 éve vagyunk együtt, 2 éve házasok. 26N 34F

2019. jan. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Már elváltunk, egyértelműen nem jöttem volna össze vele.f36
2019. jan. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
100x is összejönnék vele :)
2019. jan. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

Igen.

Jobb lett volna ha pár évvel hamarabb találkozunk. Mivel én már 39 voltam, ő 31, így nem volt időnk várni a koromból adódóan, hogy később jöjjön a baba.

Tehát hamar szültem, a második évfordulónkon már ott volt a gyerkőc.

Nem bánom, de jó lett volna még élményeket szerezni, ami most a kicsi miatt háttérbe van szorulva.

2019. jan. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Minden nappal így érzem, hogy életem legjobb pillanata volt, hogy megismerkedtünk.
2019. jan. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Mindenkire zoldet nyomtam, es ugy tunik a tobbseg igennel felelt.

A 39/31 eves parosban melyik eletkor melyikotoke?

2019. jan. 23. 09:42
 10/12 anonim ***** válasza:
69%

Igen, nagyon jó a kapcsolatunk. 9 éve vagyunk együtt, 5 éve házasok vagyunk, 2 gyerekünk van.

30N, 29F

2019. jan. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!