Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha valaki azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha valaki azért vonzódik egy nőhöz/férfihoz, mert népszerűtlen, valamilyen defektje van?

Figyelt kérdés

Mindenesetre olyan személyhez, aki olyan gondolatokat vált ki belőle, hogy nála kisebb lehet az esély arra, hogy megcsaljon, vagy lecseréljen egy másikra.

Van olyan, hogy valakinek ilyen gondolatai legyenek ismerkedéskor?

Természetesen nem olyan emberről van szó, aki visszataszító lenne, vagy valami vén-szűz lúzer figura, hanem olyanról, aki jófej, vonzó a maga módján. Talán az őszintesége a legvonzóbb, vagy az hogy azt a benyomást kelti, hogy nem akar megfelelni senkinek, felvállalja a leggázabb tulajdonságait. Talán a személyisége miatt régóta szingli.


2019. jan. 22. 23:46
1 2
 1/18 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
0%
Szerintem ez marhára nem normális.
2019. jan. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
22%

Normális hát. Minden ismerkedést a hátrányaimmal kezdek és ez állítólag fullcool. A sebezhetőség szexi.

25F

2019. jan. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
#2 Számomra azxD nem tudom mások hogy vannak vele
2019. jan. 23. 00:01
 4/18 anonim ***** válasza:
37%

Lehet, hogy nem csalná meg a párját és nem cserélné le, de az is biztos, hogy a közelébe férközni sem annyira könnyű, épp ezért szingli régóta.

Attól, hogy nem volt sok nője/pasija (talán önelhatározásból), még nem jelenti azt, hogy odáig legyen azért, hogy veled legyen:D ha népszerűtlen(nek tűnik), vagy defektes valamely szempontból, attól még lehet válogatós.

2019. jan. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
37%
Lehet neked is valamilyen defekted van, talán összeillenétek.
2019. jan. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

# 4 azt nem állítottam, hogy emiatt odáig lenne értem, csak annyit hogy vonz:)

de menta +1

2019. jan. 23. 00:19
 7/18 anonim ***** válasza:
39%

"Talán az őszintesége a legvonzóbb, vagy az hogy azt a benyomást kelti, hogy nem akar megfelelni senkinek, felvállalja a leggázabb tulajdonságait. Talán a személyisége miatt régóta szingli."


Ez olyan, mintha rólam írtad volna. Én mondjuk eléggé megválogatom, hogy kivel jövök össze. Sosem játszottam szerepeket, mert sokkal jobban érzem magam a bőrömben, ha magamat adom. Megosztó személyiségem van. Ezzel elriasztok többeket, de így is sok lány vonzónak talál emiatt, úgyhogy sztem ez nem egy meglepő dolog, ha emiatt vonzódsz valakihez. Drukkolok nektek, hogy összejöjjön, annyit elárulhatok, hogy egy ilyen embert nagyon nehéz ám megszerezni, legalábbis ha magamból indulok ki. 😎

2019. jan. 23. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Talán azok, akik állandóan meg akarnak menteni mindenkit.
2019. jan. 23. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%
Az is megcsalhat, akiről nem hinnéd. Erről ennyit.
2019. jan. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy, hány éves? A szingliség nem jelent semmit. Lehet, hogy attól még vannak titkai 4 fal közt. Nem kell mindenkinek tudnia a szexuális életéről.
2019. jan. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!