Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha valaki azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha valaki azért vonzódik egy nőhöz/férfihoz, mert népszerűtlen, valamilyen defektje van?

Figyelt kérdés

Mindenesetre olyan személyhez, aki olyan gondolatokat vált ki belőle, hogy nála kisebb lehet az esély arra, hogy megcsaljon, vagy lecseréljen egy másikra.

Van olyan, hogy valakinek ilyen gondolatai legyenek ismerkedéskor?

Természetesen nem olyan emberről van szó, aki visszataszító lenne, vagy valami vén-szűz lúzer figura, hanem olyanról, aki jófej, vonzó a maga módján. Talán az őszintesége a legvonzóbb, vagy az hogy azt a benyomást kelti, hogy nem akar megfelelni senkinek, felvállalja a leggázabb tulajdonságait. Talán a személyisége miatt régóta szingli.


2019. jan. 22. 23:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
52%

Az erény, hogy őszinte és felvállaja magát és főleg, hogy nem akar mindenkinek megfelelni.


Az viszont gáz, ha így kvázi "leminősítve" a másikat ismerkedik, ha jól értem a kérdést.

2019. jan. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem normális, mert kb. egy kutyához hasonlítod. És igen, simán megcsalhat bárki.
2019. jan. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

# 10 27


Igazat adok sok hozzászólásnak!


Elmondása szerint nemigen csajozik, bár az is lehet hazudhatott.


# 11 Jól érted, mondhatni úgy beszél néha, mintha leminősítené magát, ami viszont önmagában nem egy vonzó tulajdonság, mert nem föltétlenül jó együtt önértékelési gonddal küzdő emberrel.

2019. jan. 23. 12:06
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Milyen idős? Lehet, hogy csak szánalmat akar benned kelteni. Ha felvállalja magát, akkor rendben van magával, szerintem duma. Mit takar az, hogy a személyisége miatt lenne szingli? Sokféle ember van, valakinek az is bejöhet.
2019. jan. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
# 14 Őszintén szólva elég ellentmondásos személyiségnek tűnt, felvállalja magát, nem akar másoknak megfelelni, mégis önbizalomhiányos. Habár úgy viszonyul mások véleményéhez, hogy előre elkönyveli, hogy őt senki sem bírja, úgysem tudná másokkal megszerettetni magát, ezért nem is próbálkozik.
2019. jan. 23. 12:21
 16/18 anonim ***** válasza:
Jaj, a szokásos közhelyek. Az illető szerintem is kamuzik és egy kis potyát remél.
2019. jan. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Számomra furcsa.

Tulajdonképpen miféle 'taktika' az, hogy szánalmat akar kelteni valakiben? Az ilyesmi másnál beválik, mint csajozási/pasizási módszer? Nem tudom mennyire tipikus, de én nem hallottam erről:D Mindenhol azt sulykolják inkább, hogy az önbizalom vonzó, társkeresésnél próbálj meg magabiztos lenni

2019. jan. 23. 12:36
 18/18 anonim ***** válasza:
Pedig sokaknál bejön. Talál egy megvezethető embert, előadja a mártírt, az megsajnálja és meg is van. Az ilyenek a legnagyobb r.hadékok közt vannak. Persze, nem mindenkivel lehet megcsinálni, de sok embert át lehet cs.szni, ezért keresi a könnyű célpontot.
2019. jan. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!