Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egyértelműen kölcsönösen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyértelműen kölcsönösen bejöttök egymásnak, mi lehet az oka, hogy a férfi mégsem akar tovább lépni a kapcsolat irányába? Érdemes ilyenkor a nőnek bármit kezdeményezni vagy hagyni kell az egészet?

Figyelt kérdés
Kialakult egy erős érzelmi kötődés mindkét oldalról, de innen a pasi nem lép toább, most baráti szinten van a dolog, vagyis attól az érzelmi része erősebb, de semmi más nem történt. Engedjem el, kérdezzek rá a dologra (félek, hogy azzal a barátságot is tönkreteszem), vagy kezdeményezzek nála?

2019. jan. 23. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Vagy nem lehet,hogy csak Te érzed ezt kölcsönösnek,de valójában részéről csupán barâtság és szimpátia?Szerintem így van.


De ha támogató választ vársz,akkor soha ne rohanj olyan busz után,ami nem vesz fel.

2019. jan. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy te érzed így.

De ha nem, én akkor se kérdezősködnék meg erőltetném, ha akar valamit, csináljon valamit. Csak ugyanúgy vele lennék, ahogy eddig, aztán alakuljon

2019. jan. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem kezdeményeznék. Beszélgettek, tehát érezheti,hogy szimpatikus Neked.


Mi jelent az,hogy az érzelmi része erősebb a baráti szintnél?


Bocs', de ha nincs bátorsága továbblépni nem biztos,hogy kell Ő Neked pasiként,de az is lehet,hogy bármennyire szimpatizáltok mint nő nem vagy az esete.


Ha próbára akarod tenni esetleg teremts olyan helyzetet amiből egyértelműen kiderül,hogy mit szeretne, de konkrétan ne tárd elé,hogy legyen ebből több.

2019. jan. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy férfinak kellesz, akkor tenni fog érted. Ha nem tesz érted, akkor nem kellesz neki.


Szerintem érzelmi kötődés nem alakult ki, maximum egy erős fizikai vonzalom és igény egy jó dugásra. A csávóban max van annyi, hogy nem akar kihasználni, mert érzi, hogy te többet akarsz, ő meg nem.


Bármennyire is szeretik hinni a nők, a férfiak nem idióták, értik ők, hogy itt most "jelek" vannak, meg minden. Okkal nem csap le rá.


N

2019. jan. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Sztem nem kölcsönös.
2019. jan. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Maradok annál hogy ami alakul, majd az lesz az egészből, rákérdezni nem fogok nála. Ez nem egy új ismeretség, hanem nagyon régen ismerjük egymást, csak sokáig nem tudtunk egymásról, majd ezután vettük fel a kapcsolatot újra egymással.
2019. jan. 23. 11:06
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem sem kölcsönös. Te érzed annak, mert nálad van több. Ha kapcsolatot akar valaki, lép. Max szexre megkap.
2019. jan. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%
Hát ja, valószínű, hogy pár menetben benne lenne, de a többihez semmi kedve, vagy mástól akarja.
2019. jan. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!