Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavarna ha a fiúnak aki tetszik még nem volt komoly kapcsolata?

Figyelt kérdés
Mármint se kapcsolata, se szexuális élménye, se semmi, tehát tulajdonképpen még nem ért hozzá egy nő sem.

2019. jan. 17. 22:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem zavarna. Inkabb tetszene:)
2019. jan. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Van akit zavarna, van akit nem zavarna. Ez ilyen egyszerű.
2019. jan. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Noblesse Oblige ***** válasza:
56%
Engem nem zavart. Bár meglepett.
2019. jan. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%
Így jöttem össze a férjemmel. Nem zavart, most sem zavar. 😊
2019. jan. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
42%
Zavarna. Ahhoz, hogy egy párkapcsolatot valaki fent tudjon tartani nagy fejlődésen kell keresztül menni, és kell hozzá tapasztalat. El kell cseszni néhány kapcsolatot ahhoz, hogy az ember rájöjjön a saját defektjeire és változtatni tudjon ezeken. Persze, biztosan van akinek ez megy elsőre is, de baromi ritka. Én önmagamon látom, hogy ég és föld az, ahogy régen viselkedtem egy párkapcsolatban és ahogy most. Már tudom milyen hibákat követtem el, és változtattam ezeken. Ha valakivel egy életre akarok tervezni akkor nem örülnék neki, ha velem lenne ez a tanulási folyamata és olyan problémákkal kellene foglalkoznom, amik tapasztalt emberek között már elő sem jönnének. Sajnos vannak olyan kis defektek amik csak akkor jönnek elő, ha kapcsolatban van az ember, addig talán nem is tud róluk. Nekem fontos a tapasztalat ilyen téren is, mert sokkal sokkal nehezebb, ha a másik még csak tanulja ezeket a dolgokat.
2019. jan. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
:(
2019. jan. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
23%
@5-ös leírta a lényeget.
2019. jan. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Akkor az ilyen alakok akiknek nem volt szerencséjük ilyen vagy olyan oknál fogva ne is álmodozzanak kapcsolatról? Menjenek prostituálthoz?

Kedves lényegírók..?

2019. jan. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%
Nem prosti kell, hanem egy normális nő. Én örülök, hogy a férjemnek én vagyok mindenben az első, fantasztikus volt együtt átélni minden újdonságot, kezdve az első csókkal, folytatva a gyermekeink születésével, befejezni pedig sosem szeretném/szeretnénk. 😊
2019. jan. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerencsések vagytok. Hogy ismerkedtetek meg?
2019. jan. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!