Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a fajta krapek vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a fajta krapek vagyok, aki, ha kiszemel egy lányt, csak akkor adja fel, ha már nem szereti. Nem egészséges, ugye?

Figyelt kérdés
úgy értem, olyan erősen ragaszkodom, vagy olyan makacsul tűzöm ki, ohgy na most ő kell nekem, hogy azt tűzön-vízen át próbálom elérni, nem számít, hogy ki vagy mi áll az utamba... és hát kétféleképp szokott ez végződni: vagy összejön (ritkább variáció), vagy nem jön össze, és abbahagyom, mert már más lány kelti fel az érdeklődésem (többször fordul elő)... ugye, hogy ez nem valami egészséges?
2010. jún. 30. 01:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
valóban nem egészséges. de mit teszel, ha nem áll semmi külső dolog az utadba, de a leányzó nemet mond?
2010. jún. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
megróbálom újból, más módszerrel, máshogy, néha kisebb szünet, kitalálok valami újszerűt, valami szokatlant, és akkor próbálom úgy. néha nagyon kiakasztom a lányokat.
2010. jún. 30. 01:10
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
na ez gáz. erőszakra is képes vagy??
2010. jún. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
nem. viszont néha-néha elég erőszakosan nyomulok, de semmi oylat nem teszek, amiből a lánynak kára lenne. amikor nagyon kiborul, esetleg, ha ilyen történik, akkor háttérbe vonulok és várok...
2010. jún. 30. 01:11
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
fogadjunk hogy skorpió vagy? ;)
2010. jún. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
elég agresszív lehetsz.
2010. jún. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
annyira skorpiós? :)) nem, igazából rák, de ha már így belemegyünk, akkor az aszcendensem skorpió.
2010. jún. 30. 01:16
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

pasi létedre hogy tudod az aszcendensed:D

na de szerintem sem annyira egészséges...egyébként hány éves vagy ha szabad kérdeznem?

2010. jún. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
agresszív? hát, ha most az agresszivitást úgy vesszük, hogy néha egy kicsit túlpörgetem, túlhúzom, vagy túlnyúzom a dolgokat, akkor ebből a szempontból... igen, az. de sosem bántalmaztam senkit, vagy ilyesmi.
2010. jún. 30. 01:17
 10/27 A kérdező kommentje:

érdekel az asztrológia, elég régóta :) mármint, a mélyebb rétegek, nem a felszínes - mi vár rád holnap stílusú.

tippelj. ;)

2010. jún. 30. 01:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!