Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden kapcsolat így jár?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden kapcsolat így jár?

Figyelt kérdés
Tipikus rózsaszín köd volt ez is természetesen, aztán egy év elteltével jöttek a gondok, hogy szerintem sokszor nincs elég tisztelettel felém és ez eleinte nem volt így. De sok helyről hallom ezt sajnos.
2019. jan. 23. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
98%
2019. jan. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
1 év után? Nagyon nem. Az a kapcsolat, ahol már egy év után ilyen gondok vannak régen halálra ítélt. Illetve szerintem te nagyon nagyon paranoiás vagy és fölöslegesen generálod a problémákat meg a feszültséget. A kapcsolat első 1-2 évének még teljes mértékben rózsaszín ködösnek kellene lennie, nem pedig problémákkal telinek.
2019. jan. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem jár minden kapcsolat így. El kell engedni ezt a rózsaszín ködös baromságot,és az alapján kell látni meg szeretni a másikat amilyen valójában.
2019. jan. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Függetlenül attól, hogy hány éve tart a kapcsolat, ahol az egyik fél úgy érzi, hogy a másik nincs felé tisztelettel, vagy bármi ilyen jellegű alap problémát vél felfedezni (őszinteség, hűség hiánya, megbízhatatlanság, agresszió, satöbbi) akkor annak a kapcsolatnak ott és akkor véget kell vetni. Nincs olyan, hogy "de hát szeretem", mert egyrészt ha már észrevetted az ilyen szintű hibáit, akkor az már nem szerelem, másrészt meg ha vannak ilyen hibái, akkor nincs az az Isten, hogy bármire hivatkozva is mellette akarjon maradni a jóérzésű.


Amúgy nem, nem jár így minden kapcsolat. Nekem volt már pár kapcsolatom, néhány több éves is, de sem a pár hetesben, sem a hat éve tartóban nem fedeztem fel ilyen jellegű problémát. Szóval ez kicsit sem normális, de egy év után meg pláne nem.

2019. jan. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1 év után nagyon nem kéne itt tartani, az még a legeleje az egésznek. A tisztelet hiányának mondjuk később sem kellene előjönnie, az a minimum, hogy tisztelem és elfogadom a párom.
2019. jan. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves 4. Válaszadó!

Érdekes módon mégis véget értek a kapcsolataid, én egy kérdést tettem fel és nem azt kértem, hogy az én kapcsolatomat bíráld ismeretlenül,neked ez a nagy hibád :)



A Többieknek köszönöm szépen a választ, de üzenném, hogy legközelebb alaposabban olvassák el a kérdést és nagyon kíváncsi lennék arra, hogy nektek milyen kapcsolataitok voltak vagy vannak 😀 Ez az oldal a tanács adásról kéne szóljon. Mindig a kérdésre válaszoljatok és ne a másikat oktassátok.

2019. jan. 24. 08:26
 7/9 anonim ***** válasza:
#5. vagyok, 12 éve a férjemmel, 10 éve házasként, 3 pici gyerekkel. Szeretem és tisztelem a férjem, sosem bántaná egyikünk sem számdékosan a másikat, ha véletlenül fáradtságból vagy egyéb ingerültségből adódóan kicsit hangosabbra vagy kevésbé kedvesre sikerül egy mondat, akkor bocsánatot kérünk és megbeszéljük.
2019. jan. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

De imádom az ilyen kérdezőket.. Kiír egy kérdést amiből tök egyértelmű, hogy a kapcsolata nem ér egy forintot se. Amikor ezt közlöd vele akkor meg neki áll feljebb, hogy dehát neked biztos sokkal rosszabb kapcsolataid voltak és az ő kapcsolata akkor is jó...

Akkor vergődjél az értelmetlen kapcsolatodban ami 1 év után már eljutott arra a szintre, hogy kuka legyen. Legyél akkor egy tiszteletlen senkivel, vagy ha nem az akkor meg generáljad a fölösleges problémákat ha ennyivel jobban tudod itt mindenkinél. Ha 1 év után ilyen a kapcsolatod akkor valamit nagyon szarul csináltok mind a ketten.

2019. jan. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hogy mered senkinek nevezni a páromat???
2019. jan. 24. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!