Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasim nagyon rossz az ágyban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasim nagyon rossz az ágyban?

Figyelt kérdés
Mit kezdjek a pasimmal, ha nem jó az ágyban, de ezt nem tudom neki megmondani, mert akkor besértődik? Egyszer amikor próbáltam neki elmondani, annyira a szívére vette, hogy egy ideig nem tudtunk együtt lenni, mert végkép nem ment neki. Azóta pedig még rosszabb, mert folyton ideges közben. Pedig nem mondtam durván, nem hisztiztem, elmondtam neki mi nem tetszik és hogy hogyan tetszene jobban. Mit kéne tennem, ha nem akarok szakítani?

2019. jan. 22. 13:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Tűröd mosolyogva, hogy nem érdekli, neked mi lenne a jó, és úgy teszel, mintha isten lenne az ágyban, hogy ne sértsd meg.
2019. jan. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
36%
Legyél vele türelmesebb, próbálj vele többet beszélgetni.
2019. jan. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez volt, 2 évig bírtam, utána szakítottunk.

Azzal nem lett volna bajom, hogy nem jó az ágyban, senki se úgy születik. Na de ez, amit te is írsz... Személyes sértésnek vette, olyankor napokig nem szólhattam hozzá, pedig nem bántóan mondtam.

Őszintén, nem tudom, mi lehet a megoldás, én nem találtam 2 év alatt, egye meg a fene a mimóza lelkével együtt ott, ahol van. Azóta olyan élettársam van, akit érdekel, hogy mi a jó nekem, és kifejezetten örül, ha mondom, hogy mire vágynék, mi tetszene. Ez lenne a normális, nem a dedós sértődés.

2019. jan. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
53%
Vannak szexuális tréningek párok számára ahova érdemes elmenni. Hétvégéken szokták tartani 2*4 óra. aneten nézzél utána és vedd rá hogy elmenjen Veled.
2019. jan. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Ha legalább látnád rajta az igyekezetet, akkor azt mondanám legyél türelmes, és tanítgasd tovább. Viszont úgy tűnik ő nem nagyon igyekszik (pedig képzéssel és önképzéssel nagyon sokra lehet jutni), csak idegeskedik. Rajtad áll hogy meddig tűröd, de hosszú távon csak magadnak ártasz, ha kitartasz mellette...
2019. jan. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Gondoljátok pszichiáterhez ha elmennénk, akkor tudna segíteni? Tudok egy jóról a közelben, de foglalkoznak ilyenekkel?
2019. jan. 22. 13:54
 7/18 anonim ***** válasza:
76%

Én az ilyen emberekkel már nem bírok kapcsolatot kialakítani. Párommal is nehezen ment az elején, de ő nagyon lelkes volt, és bármit mondtam, figyelt, és úgy csinálta. Én mondjuk nem vagyok szégyenlős, simán irányítottam a kezét, mondtam mit igen, mit ne, mi az ami nagyon jó stb. Meg persze fordítva is.


Szerintem 1 hónap után kezdtünk összerázódni, most meg már simán el tudok élvezni egy perc alatt is. :D


Nekem nem lenne türelmem ehhez a bugyuta játékhoz, hogy jajj csúnyát mondott, duzzogok. Pszichológus meg ilyenek..? Jézus ne, inkább csak nőjön fel.


N

2019. jan. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
65%
Mutasd meg neki akció közben mit csináljon. Tedd oda a kezed, irányítsd. Mondd neki, hogy közben ő is megteheti ugyanezt. Ha egyáltalán nem vevő a dologra, akkor viszont nem menthető a kapcsolat.
2019. jan. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Karena26 ***** válasza:
63%

A szakember segítségét a pasidnak kéne kérni. Te nem rángathatod el, de felajánlhatod neki, hogy tudsz egy jó szakembert.

A pszichiáter sztem sok lenne, elsőre érdemesebb pszichológus, szexológus tanácsát kérni.

2019. jan. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%
Senki nem úgy születik ,hogy mindent tud a szexben. De megtanulhatja, ha el tudja fogadni a " segítséget,". ( Pl.mutatod neked mi jó?) Ha az írányításod ellenére se tesz a kedvedre ,meg durcizik hagyd a fenébe.
2019. jan. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!