Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi vehet rá egy 25 éves nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi vehet rá egy 25 éves nőt hogy összejöjjön egy 20 éves fiúval (gyerekkel)?

Figyelt kérdés
Lett a környezetemben egy ilyen pár és értetlenül állok a dologhoz, én eddig csak olyan párokkal találkoztam ahol legalább egyidős, de inkább a pasi idősebb
2019. jan. 23. 19:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy ostoba. A kor csak egy szám. 20 évesen nekem is 25 éves barátnőm volt. Ráadásul elsőre. 🤗
2019. jan. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Mi vesz rá egy férfit, hogy megdugassa magát egy vagy több másik hímmel? Ehhez képest mi nem normális/elfogadható számodra egy monogám heteroszexuális párkapcsolatban, két majdnem egyidős felnőtt ember között?
2019. jan. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez sokkal inkább érettség kérdése. Egy 20 évesnek is simán lehet érett, felnőttes mentalitása, ahogy egy 25 éves is lehet gyerekes és infantilis. Gondolom az ő "szintjük" egyezik, a srác érettebb lehet a koránál. 5 év egyébként is semmi egy párkapcsolat szempontjából.
2019. jan. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mi ezzel a baj. Nem a kor szabja meg ki érett vagy ki nem

Szerintem semmi gond nincs ezzel

N24

2019. jan. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hú, történt valami szokatlan a faluban?
2019. jan. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Imádom, amikor ti konformisták ilyen apróságokon is kiborultok.
2019. jan. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy 20 éves, önmagàban semmit nem jelent.

A férjem is az utàn töltötte be a 21- et hogy összejöttünk. Èn akkor 24 éves voltam. 1,5 év múlva össze is hàzasodtunk.:)

Most màr 9. éve vagyunk együtt és most is úgy làtom ahogy akkor. Kedves, figyelmes, okos, érett gondolkodàsú férfi akivel lélekben teljes mértékben kiegészítjük egymàst, sok bennünk a közös, érzelmileg erős kapcsolatunk van a kezdetektől és az àgyban is messze vele a legjobb. Ezt értsd úgy, hogy soha senki màs nem tudott kielégíteni, csak ő.

Pont nulla jelentősége van annak, hogy 3,5 évvel én vagyok az idősebb nőként.

Mielőtt megismertem őt, fél évvel koràbban egy 4 évvel idősebb pasival randizgattam, de olyan szinten volt agyilag éretlen, hogy az alkalmatlannà tette arra, hogy egy kapcsolatot normàlisan kezeljen. Hamar otthagytam mert elegem lett, hogy ovisként viselkedett. Utàna még randiztam egy 32 évessel is. Az se volt több agyilag egy 15 éves hormontúltengéses kiskamasznàl a viselkedése alapjàn. Utólag ràjöttem hogy okkal volt szingli annyi idősen évek óta.

Na ennyit arról, mennyire és milyen formàban fontos az életkor. 33/ N

2019. jan. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogy megtetszik neki?

Attól még, hogy én nem állnék szóba fiatalabbal, mert csak, nekem ez kritérium, másnak valószínűleg nem olyan szintű elvárás. A környezetemben legalább 3 olyan párt is ismerek, ahol a nő az idősebb több évvel, és mindannyian boldog, évek óta tartó kapcsolatban vannak. Gondolom ott ők azzal a személlyel találták meg a közös hangot, egymásra hangolódtak, jól kijönnek, szeretik egymást, ésatöbbi, amit az előző mondott. Az az én személyes problémám, hogy fiatalabbnak esélyt sem adnék a megismerkedésre, már ha ismerkednék egyáltalán, de ha másnak ez nem probléma, akkor neked miért? Ők boldogok, nekik így jó, az a lényeg (az ő szempontjukból), neked nem kell senkinek sem megfelelnie.

2019. jan. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor ideje megszoknod hogy igen is előfordul ilyen is és teljesen normális. Nem vagyunk egyformák. Attól még hogy a legtöbb esetben ez nincs így, nem ez az ugymond "norma", nincs ezzel semmi probléma. Felnőtt emberek mindketten. Ha nem működik az az ő bajuk lesz. Nem kell mindig nekünk a másik fejével gondolkodni.
2019. jan. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi ezen az érthetetlen? Miért lenne egy 20 éves férfi gyerek? Nem a kor a számít hanem érettség. Valaki még 30 évesen is gyerek más megmár 18 évesen is érett. Miért fáj neked más boldogsága. Én 23 évesen szintén pont nálam 5 évvel idősebb nőt szeretek. És nem érzem magamat gyereknek mellette semilyen szempontból. Ezek csak számok.

23/F

2019. jan. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!