Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a helyzet velük? Es mik az én kilátásaim?

Figyelt kérdés

Van egy srác, 29 éves, a munkahelyemen, aki tetszik. Persze látom, hogy nem csak nekem tetszik, hisz kislanykáktól az idősebb nőkig vannak "rajongói". De persze nem hibáztathatom őket, hisz nekem is bejön. Egyszerűen túl jó illata van, túl kedves, és túl jól áll rajta a céges pulcsi. Ezekkel pedig elcsavarja a fejeket.

Na, aztán az a lényeg, hogy egy lakótársával lakik már évek óta, a lakótársa meg egy hatvanas hapek. Csakhogy, nemrégiben a lakótársának a lánya is odaköltözött hozzájuk, mert hogy szünetelteti az egyetemet és most penzt keres egy kicsit, nálunk kezdett dolgozni ő is. És hát, a lakótarsának a lánya eléggé jó nőnek számít, szóval amint először élőben láttam, rögtön betámadt a zöld szemű szörny. De aztán el is ment, mert azt láttam, egymáshoz se szólnak, max ha az feltétlenül indokolt. A srác átadta a törzshelyét a lánynak, ahol ebédelni szokott (nalunk ilyen kialakult asztalrend van, és a lány a legjobb helyre furakodott be ezáltal, pedig más újak az asztal távolabbi végébe kerülnek) hogy az apja közelében lehessen ebédszünetben. A srác meg ugye eggyel odébb csúszott, ezáltal pedig mindenki az asztal azon oldalán. Így én is. Szóval egymas mellett ettek minden nap, de egymáshoz se szóltak, kicsit már fura is volt, hogy lakótarsak, de ennyire nem melegedtek össze.

De azóta ugye volt karácsony, szilveszter, stb., és mostanra már más a helyzet. Nagy ritkán de elcsípni őket beszélgetni, és olyankor mosolyognak. A csaj mindenhez a srác segítségét kéri, mondjuk ez annyira nem meglepő, munkaköre miatt tud segíteni, plusz eleve nagyon segítőkész típus. És nem tom mi van köztük. Énnekem azóta is tetszik a srác, ezzel nem tudok mit kezdeni, azóta is jóban vagyok vele. A lányról nem nagyon merem kérdezni, egyrészt mert semmi közöm hozzá, másrészt meg mert félek az igazságtól. De ahogy kivettem, kedveli, talán meg cukinak is tartja. Hogy fizikailag bejön neki, az nem kérdés. Abban is biztos vagyok, a lánynak tetszik a srác, pláne, hogy a madarak is csiripelték. De hát képben van a fater, meg minden... Nem tudom. Szerintetek?

Elvileg a lány olyat is mondott, hogy ő ezen a munkahelyen csak apjában meg ebben a srácban bízik, a többiekkel tartja a 2 lépés távolságot. Nem tudom a srácot, mert sokszor a mai napig olyan hűvös a lánnyal, de máskor meg vannak olyan megnyilvánulásaik, amiket meg nem értek, mert már valami közös emlék, belső vicc.


2019. jan. 24. 13:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Tegyük fel hogy tetszik neki a lány. Evidens hogy vele fog összejönni, mert együtt is élnek. Te a srácnak nem vagy potenciális jelölt, de a lány igen, minden szempontból. Nem fog neked lapot osztani. Ne gondolkozz rajta sokat, főleg ha nem is adsz neki jelet hogy szeretnél tőle többet is.
2019. jan. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!