Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha gyorsétteremben fogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha gyorsétteremben fogok melózni az ottani nőknek megfelelő leszek, vagy ők is mérnök pasiról álmodoznak?

Figyelt kérdés

A mekis lányok is a programozókra mennek rá, vagy nekik jó egy munkás fiú is?


F/28


2019. jan. 24. 22:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
79%
Szoftverfejlesztő vagyok, szép kerek szám a nettóm, és elárulhatom neked, hogy a mekis lányok (legnagyobb részük egyébként egyetemre jár, és mellette tolja a mekit) a divatbruzi, ecsetfejű kis plázapatkányokra bukik. Nem rád és nem rám. Ígyjártunkbalázs.
2019. jan. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
87%

#ígyjártunkbalázs


Ez egy jó hastag lenne, ha egy férfit sikertelenség ér egy nővel kapcsolatos randi vagy próbálkozás kapcsán.

2019. jan. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
62%

,,Nem értem, miért ne lehetne nőm? csak azoknak lehet akik tanulnak meg önfejleszetnek?"

Igen aki fejleszti magàt ès halad az a vonzó,nem aki beleül a posvadànyba.

Külső ès belső ez van fogadd el,vagy ott vannak a 80+ kilòs antinők azoknak talàn mindegy.


11-es mivel van zsèd nem èrtem mièrt nem teszel magadèrt?

Elmehetnèl edzeni heti 4-5,kajàd belônèd,menj el szemèlyi edzőhöz,ùj ruhatàr,vonzò èletmòd,soft skillek.

Nem èrtem te mit rinyàlsz amùgy,van pènzed hasznàld fejleszd magad.

Elkèpesztő komolyan

2019. jan. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
85%
De arra valahogy sosem válaszolsz, hogy miért nem óhajtod magad fejleszteni, ahelyett, hogy itt rinyálsz. Persze 10 évet nem sajnáltál elpiálni, vagy hogy naponta irkálsz ki kérdéseket. Ennyi idő alatt csinálhattál volna valami értelmeset is.
2019. jan. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A gyorskajáldában dolgozó fiatalok java egyetemista diákmunkán. És igen valszeg hamarabb fogja választani a mellette hamburgert forgató szintén egyetemistát mint téged.
2019. jan. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

" De arra valahogy sosem válaszolsz, hogy miért nem óhajtod magad fejleszteni, ahelyett, hogy itt rinyálsz. Persze 10 évet nem sajnáltál elpiálni, vagy hogy naponta irkálsz ki kérdéseket"


jelenleg felépülőben vagyok az alkoholizmusból...pontosan 10 éven át ittam.


nekem az is erőfeszítés hogy egyáltalán józan maradjak.

2019. jan. 25. 00:52
 17/19 anonim ***** válasza:

#13

Nem a mekibe járok kajáért, se nőért. ;)

2019. jan. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Utolsó ezt nem èrtem.

Mivel tele vagy pénzzel mièrt nem alakítod magad?

2019. jan. 25. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Jó lenne végre befejezni ezt a degradáló stílust a gyorséttermi dolgozókról! Képzeld, én is hamburgert sütök, és mellette tanulok, tudod nem olcsó a főiskola, a lakhatás, a jegyzetek, rengeteg dologra kell a pénz! A gyorséttermek diák - barát munkahelyek, nagyon jó a műszak beosztásom, szinte úgy írják meg ahogyan én szeretném, figyelembe veszik a kérésemet, lehet cserélni műszakot, ha közbe jön valami, hétvégén is tudunk menni, akár éjszaka, és a pótlékok miatt nagyon jól keresek, ha meghúzom a hónapot (heti 3-4 nap 8-10 órában) akkor 200 ezer fölött kapok. Van feljebb jutási lehetőség, plusz pénzért, bár nekem ez suli mellett nem fér bele. Cafetéria, dolgozói kedvezmény.

Amúgy, ha nem lenne gyorséttermi dolgozó, ki rakná össze a hamburgeredet kedves Lumpaci, amit zabálsz?

2019. febr. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!