Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek komolyan gondolkod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek komolyan gondolkodik velem kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Van egy srác,párszor beszéltem vele msnen.Majd találkoztunk, ekkor nem éreztem úgy hogy igazán érdekelném, nem próbálkozott be.Ezután minden nap beszéltünk, ha nem tudtunk akkor is írt hogy jó éjszakát szeretne kívánni.Minidg szinte ő ír rám.Nagyon jókat beszélgettünk, mikor már kifogytunk a témákból akkor is.Bizonyos dolgokban ellentétesek vagyunk, de alapjában véve, serintem jófej srác.El kezdett bókolgatni is, nem is tett bunkó megjegyzéseket.Sajnos csak hétvégéken van itthon, mert dolgozik.

L18


2010. jún. 30. 10:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos akar valamit a barátságon kívűl is.
2010. jún. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Biztos lehetsz benne,hogy akar valamit. Énis ilyen srác vagyok és általában ha valakivel elég jól kijövök és elég sokat beszélgetek vele még akár MSN en is és van egy képem róla amiről megtudok állapítani sokmindent a tekintetéből és az arcáról,ezáltal nagy lesz az ismeretem a lány felől..És ha tetszik a stílusa meg minden és én is tetszem a csajszinak,akkor jöhet a találka és végül összejövünk. Most is ebbe a helyzetbe vagyok. Első komolyabb kapcsolatomnak hiszem. Sok sikert:-)

16/F

2010. jún. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!