Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ebből valami, vagy mit akar tőlem?

Figyelt kérdés
Újra beszélek az exemmel másfél hónap 0 kommunikáció után,eleinte nem sokat chateltünk,azzán most máe reggel ha indul munkába estére is haza hazaér és valamikor késő estig is ,ha éppen nem tud írni valamiért megmagyarázza az okát.Ő szerinte is nagyon jól ézetük magunkaz egymás társaságába ,kért tőlem képet természetesen nemet mondtam h meztelen képet nem kap max egy kis szexiset ,tetszett neki néha belefér egy kis flört is ,de mostanában furán viselkedik ,ha valami olyasmit ír ,szoktam.neki mondani h gyere akkor ,ő folyamatosan azt hiszi viccelek ,az ilyen megnyilvánulasokra furán reagál ,pl arra is h írtsm neki h kepzeld csak el hogy ha ebben várnálak ,vagy együtt főznék így meg blabla ,nem túl jól reagált rá ,na mindegy szerintetek mi bajaa van h egyszer ilyen egyszer olyan velem ,teszem hozzá nagy a távolság köztünk masik megyében lakik ,és ő szakitott velem

2019. jan. 25. 14:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Unatkozik, kell neki az egosimogatás, de nem akar semmit.
2019. jan. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt is érdekesnek tartom ,hogy ha pl elmegyem valahová ,kétertelmű kijelentéseket tesz ,mintha féltékeny lenne de ilyen hülye vigyorgó marricával küldi
2019. jan. 25. 14:38
 3/11 anonim ***** válasza:
Ugyan már nincs más,Te meg hajlandóságot nutatsz.Kicsit flörtölget,és ha más nőt mesztelenül most nem láthat,akkor jó lennél Te is.Ennyi.Az együtt töltött időt pedig azért reagálja le rosszul,mert nincs arra szüksége.Szerintem még jól is szórakozik rajtad.
2019. jan. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor azért viselkedik felemásan ,hát csak azt nem értem h mire kell ez afolyamtos kapcsolat tartás ,pl ha este elaszik és nem ir vissza reggel már az első üzenet tőle jön és jó reggelt kíván,alapból távkapcsolatban eltünk nem sokat találkoztunk ,10 hónapot voltunk együtt
2019. jan. 25. 15:13
 5/11 A kérdező kommentje:
Bár most szakítaskor sem túl jol magyarázta el h miért ,azt mondta vannak érzései csak nem mélyek még ,és a tavolság nem segít ezeket mondta
2019. jan. 25. 15:15
 6/11 A kérdező kommentje:
Azt hogy érted h jól szórakozik rajtam?
2019. jan. 25. 15:15
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem mélyek az érzései saját bevallása szerint is,gondolom a szakításban ez is benne volt,nem csak a távolság.

Nem rosszindulattal szórakozik rajtad,ez a jót nevetgél elvan,de szerintem ennyi.Ha ír ír,ha nem nem.Bepróbálkozni valakinél szexis képekkel ahelyett,hogy talákozzatok....Ha békülni akarna már legalább egyszer össze akarta volna hozni azt a talit a távolság ellenére is.

2019. jan. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Értem ,csak kicsir elszomorít azt hittem.lehet még ebböl valami:/
2019. jan. 25. 18:40
 9/11 anonim ***** válasza:
Azt én nem tudhatom lehet-e belőle még bármi.Velem is szórakáztak már hasonlóan,de mindenki helyzete más.Legyen úgy ahogy szeretnéd !
2019. jan. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Már nem tudom mit gondoljak:/
2019. jan. 25. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!