Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj velem? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj velem? Vagy nem is velem van baj? Többi lent

Figyelt kérdés
Nem értem miért ilyenek a mai lányok! Mindig olyan faszival jönnek össze aki vagány/bunkó típus aztán ha megbántják őket akkor meg jönnek sírni hogy hát ezt nem érdemlem meg meg minden. Miért nem jó a nőknek egy olyan pasi aki szereti őket?: Én pl. soha sem tudnám elhagyni vagy megcsalni azt akit szeretek. Így nehezen is találok barátnőt pedig nem is vagyok szerintem olyan gáz. Jóképűnek nem mondanám magamat bár a lányok azt mondták rólam hogy helyes vagyok de nem tudom!182 cm /83 kg vagyok.Tényleg még sportolok is még szerintem elég izmos is vagyok bár ugye kinek mi tetszik. De lehet az a baj hogy nem vagyok egy bunkó szadista állat aki kihasználja a nőket?! De azért nem fogok megváltozni azért se! Vagy lehet az a baj hogy egyéniség vagyok és nem vagyok ilyen diszkós vagy csőnacis emo hülye gyerek! Szóval én ezt nem értem! Valakinek valami ötlet? Az építő kritikát/válaszokat elfogadom szívesen. Köszi előre is!
2010. jún. 30. 12:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

semmi gond nincs veled...

teljesen OK, hogy nem vagy f@szfej.

a csajok előbb vagy utóbb észre fognak venni.

de ez lányoknál is ugyanígy van!

2010. jún. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

utálom is az emósoat, meg a divatk*csögöket!

teljesen normális vagy, biztos vmi más bibi van veled.

lehet nagyon romantikus alkat vagy, és ezért nem v érdekes.

majd később jól fog jönni ez a személyiség, ne változz meg!

a lányok nem a rosszfiúkhoz mennek majd feleségül!

2010. jún. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
hát sztem teljesen rendben vagy..én meg nem találok normális pasit...frászt kapok az emos kis kötsög gyerekektől....persze vannak kivételek, akik nem annyira...de..pfffff...sztem azzal sincs gáz h nem vagy diszkós....képet mellékelj!!!(vicc):DxD 18/L
2010. jún. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat írhat még más is nyugodtan arról amit gondol köszi!
2010. jún. 30. 12:33
 5/15 A kérdező kommentje:
Utolsó kis huncut :) de köszi !
2010. jún. 30. 12:34
 6/15 anonim ***** válasza:

Erről egy idézet jut eszembe:

"Mi nők,annyira bele tudjuk képzelni,magyarázni hihetetlen alakokba a fantázit. (...) Lássuk be,a roszfiúkra bukunk.A csibészekre,ebadtákra.Mindig átvernek,így sajnos sosem unalmasak.Á,dehogy változnak!Kicsit még meg is aláznak.Várni kell rájuk.Nem jelentkeznek annyiszor,hogy elegünk legyen belőlük.Stratégiájuk kipróbált,kidolgozott.Csókjuk kábító,begyakorolt.Ők azok,akikért élni-halni kell.Akikért biológiai bombánk robban.Akiket kerülünk,mégis mindig beléjük botlunk.Ha választani kell,Őket választjuk.A jófiúk nem mozdítanak ki pályánk egyensúlyából.Velük nincs is mit megbánni.Ilyet szeretnénk,de nem ilyet akarunk.Legalábbis nem készen.Szóval, rossz legyen, amikor elszédít, de aztán jó legyen a hatásunkra. És maradjon is olyan, hogy a többi nőre már ne legyen hatással. Esküszöm, nem értem magunkat. Csoda, hogy szegény jófiúk belerokkannak a próbálkozásba? A rosszak nem, mert ők nem is akarnak érteni minket.Csak mi Őket.Ördögi kör ez."

2010. jún. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én is ezt írtam
2010. jún. 30. 16:29
 8/15 anonim ***** válasza:
de am tényleg hol vannak a normális pasik???a mai pasik pedig a tipp-topp cicákért vannak oda....szóval ez nehéz kérdés!!!!:D...huncut voltam...:D
2010. júl. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Huncut xD Megkaptad a képet?
2010. júl. 1. 12:31
 10/15 anonim ***** válasza:
igen megkaptam:Dpedig tényleg csak vicceltem...de köszi:D...de am. sztem tényleg nincs gáz veled...csak még nem találkoztál normális lánnyal....ennyi...sok sikert a továbbiakhoz:)....
2010. júl. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!