Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mièrt nem tudom elhinni nem ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt nem tudom elhinni nem ő volt az egyedüli lány az életemben, és hogy van rajta kívül jobb, szebb?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve vége ennek a kapcsolatnak exbaratnommel, közben mással nőkkel is ismerkedtem, de egyik se überelte ő semmilyen szempontból, pedig igyekeztem randikon nem rá gondolni, de randi végére ő jött fel bennem mennyivel jobb volt minden vele. Lassan bele fasulok ebbe hogy nem találok nála jobbat.

2019. jan. 27. 07:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom, ez szörnyű lehet most neked! Egy év hosszú idő. Ha egyedül nem sikerül lezárni, akkor segítséget kellene kérni. Az ex-szel ugye nem tartod a kapcsolatot?
2019. jan. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem,nem tartom, de kis városban élünk és hetente többször látom az új párjával együtt ami még jobban megneheziti a felejtés.
2019. jan. 27. 12:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez..

Csak már 1,5 éve tart ez az állapot. Ismerkedtem azóta több lánnyal is, jártam is valakivel majdnem 1 évig, de annyira magasra tette az előző barátnőm lécet, hogy egyszerűen beleőrülök, hogy emiatt sose lesz senki elég jó. Vagy már úgy érzem, hogy én nem vagyok jobb mégsem az elfuserált kapcsolataimnál, amik azóta voltak.

2019. jan. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lol en 4 eves kapcsolatbol leptem igy ki

Ja szar volt sokaig de idovel elmult ennyi kb

2019. máj. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A szerelem az projekció, nem a nőn múlik, mit élsz meg.

Tudod: Nincs kanál.:)

Még nincs a szívedben helye másnak, tombol a régi szerelem, majd lesz hely emellett is. Csak tanuld meg, amit meg lehet ebből a kapcsolatból.

2019. jún. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos, még mindig így érzem, gondolom. De már valamennyire appadt bennem ez.
2019. nov. 23. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!