Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szimpla barátkozás, vagy mi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szimpla barátkozás, vagy mi?

Figyelt kérdés
Tegnap kint voltam pár haverommal sétálni, hülyülni. Odajött 2 srác az egyik haverom ismerősei. Tök rendesek voltak. Az egyik állandóan rám mosolygott, beszélt hozzám. Pl. a cipőmbe szivárványszínű cipőfűző van és elkezdi h ugye nem vagy "Más"? Mondom de persze.. erre mondta h "nemáár".. Meg mondtam hogy pisilnem kell(persze nem így bejelentettem) és mondta hogy menjek vele, majd takar. Ilyen apróságok. Aztán a haverja azt mondta h bejövök a srácnak.. Amikor jöttem haza egy darabig velem meg bnőmmel tartottak és kértem tőle egy rágót.. erre azt mondta hogy sokkal megyek már neki. Aztán itt az utcánkba amikor jöttem haza később megint találkoztam velük, mondta h holnap is menjek ki.. Aztán este láttam myvipen hogy barátnője van? Most akkor? :S Szerintetek ezt szimpla "barátkozásnak" vegyem? Vagy mi?
2010. jún. 30. 12:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
10%
Dugni kívánja 12-13-14 éves tested némely testnyílását.
2010. jún. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

mi van? irígykedünk??? :D

mond meg neki, hogy bírod.

ha többet akar, akkor megmondja.

2010. jún. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
És meg is fogaja:D de tényleg adott egy rágót:D ne legyél már ilyen kicsinyes meg ilyet mondani neki, hogy sokkal mész neki már. Bennem ez úgy jönne le, hogy le akarsz szopni na de mindegy.
2010. jún. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
szeretlek
2010. jún. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
szeretlek
2010. jún. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
én itt már nem értek semmit :D most te fiú vagy vagy lány , kérdező ?:D
2010. jún. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Vadas Barbara válasza:
hát én nem tom, mit akar, de a barátnője biztos nagyon boldog lenne, ha tudná. :D
2010. jún. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Még szép h boldog lenne... édeshármas:D
2010. jún. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Candice, én először elolvastam úgy vettem ki, hogy a kérdező lány. De utána átolvastam még kétszer és már én sem tudom. :D
2010. jún. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
már csak azért nem értem mert- szívárvány színű cipőfűződ van és ha lány vagy , akkor mi a f*szért kérdezte meg hogy MÁS vagy-e ?? ez hogy jön össze. na mindegy , szerintem inkább ne kavarodj bele ebbe az egészbe. attól hogy rád mosolyog lehet csak szimplán barátkozni akar.
2010. jún. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!