Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » éredekes találkozás, ismerkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

éredekes találkozás, ismerkedés, barátkozás. De 1,5éves párkapcsolatban van, de élni akar. Kiváncsi vagyok a véleményetekre, ti mit tennétek a helyemben? Lent leirom röviden

Figyelt kérdés
22/F vagyok. Beköltöztünk kollégiumban, és közös szintre kerültem 1 most már számomra fontos lánnyal, akivel első találkozásnál éreztünk valamit, szemeztünk kerestük a kontaktust.Megismerkedtünk, többször mondta megakart ismerni. Nagyon jól összebarátkoztunk. Egy spontán buli alkalmával lehivtam magammal bulizni, és kicsit közelebb kerültünk egymáshoz. Ő becsípve, én sörtöl vezérelve sokat lassuztunk, játszadoztunk egymással. Nem történt csók, amit nem bántam volna ha megtörténik,"nem akart félrelépni a kapcsolatában.Jött a férfi logikám, és ha nem lép félre kapcsolatban, akkor korrekt partner, figyelmre méltó. Egész éjjel együtt voltunk, buliztunk, lánnyal így neméreztem még magam.Volt élet bennünk. Viszont hajnalban kettesben beszélgettünk sokat, nagyon jóképű faszinak tart. Viszont másnap beszéltünk,mostmár kicsit kitárulkozóbban a mélyebb dolgokról,szóbajött a kapcsolata,konkrétan nemtettem semmi kijelentést mitakarok, csak érdeklődtem mint barát, és az elmondása szerint ő szerelmes a mostani barátjába, viszont gondok vannak mint 1 kapcsolatban az szokott lenni. De élni akar, bulizni, jól érezni magát, amit ha jól értettem a sráccal nem éppen mindig tud. Nem tudom mit lépjek? Ha lépek a párkapcsolat felé, lehet tönkreteszem a barátságot, amit nem akarok. Megbántani nem akarom, nem érdemli meg. Ha viszont kijelentette "szerelmes", akkor felesleges is lépnem, vagy nem? Ha nekiállok gondolkodni, arra jutok, jól érzi magát velem, minden nap együtt vagyunk, sokat beszélgetünk, jóképűnek tart, de "szerelemes"... Ti mit tennétek a helyemben?
2009. szept. 21. 15:27
 1/2 anonim válasza:

Szia!Én a helyedben ugyan úgy lennék a csajszival, mint eddig. Aztán idővel lehet, hogy ő mászik rád. Szerintem elég tisztességtelen lenne kihasználni, hogy a kapcsolatuk épp mélyponton van, nem?

minden esetre sok sikert a lányhoz..és kívánom, hogy megkaphasd, mert szerintem korrekt vagy!

2009. szept. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1x élünk, gondold végig. Hagy élni, és élj Te is! Még van 8 jó éved, aztan annyi. Jön a gyerek (bárkivel is) aztan vege az életednek.
2009. szept. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!