Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

24 évesen nem volt még barátnőm.

Eléggé félénk, csendes visszahúzódó vagyok, akit általában mindenki félrelök, levegőnek néz, rengeteget szorongok még ha lány nyit felém és jeleket küld, akkor valahogy ezt is sikerül eltolnom.



Illetve a lányokkal való intimitásom abban kimerült ott, hogy egy lakásos prostituáltat pár alkalommal meglátogattam, és kézimunkázást és masszázst vettem tőle igénybe, tovább menni nem akartam, mert nem éreztem túl erkölcsösnek, meg valamilyen szinten sajnáltam szegényt. Maradék idő beszélgetéssel ment el. Első alkalommal kíváncsiságból, utána meg a személyiségében valami megfogott és ezért többször visszatértem hozzá, "szolgáltatás" ürügyével ami teljesen másodlagos volt.


2019. jan. 27. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Korban nem vagy elkésve, a férjem pl idősebb volt, amikor összejöttünk és nem volt előttem kapcsolata. Viszont míg a kora és a tapasztalatlansága engem nem zavart, sőt, örültem neki, nekem az erkölcsi normámba nem fér bele a prostitás, akkor sem, ha konkrét aktus nem történt.
2019. jan. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Karena26 ***** válasza:
100%

Ez a helyzet nagyon necces.

Neked nem szexre van szükséged, hanem érzelmi kapcsolatra - bárkivel.

A lehető legrosszabb, amit tehetsz, hogy egy hivatásoshoz kezdesz érzelmileg kötődni!!! Ez tévút, ami messze vihet, de nagy pofáraesés és csalódás lehet a vége! Már az alapok is rosszak: neked szükséged van e

az emberi kapcsolatokra, és még szánalmat is érzel iránta. Egészséges kapcsolat csak két ember kölcsönös rokonszenvéből születhet! Ráadásul ez a kapcsolat vele mindig egyoldalú marad, mert te a kuncsaftja vagy, pénzt vár tőled a veled eltöltött idejéért, mindegy, hogy mit csináltok együtt. Neki még jobb is, ha csak beszélgettek ezért a pénzért - amúgy neked is.

Ha beszélgetésre, szeretetre, megértésre, intimitásra van szükséged, keresd máshol, ne egy prostinál! Menj pszichológushoz, szerezz új barátokat (lányokat is!), vagy vegyél valamilyen háziállatot!

2019. jan. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdező! Építsd először fel magad. Kb. olyan ez, mintha az Olimpián akarnál indulni kötöttfogású birkózásban. Jelenlegi állapotod alkalmatlan párkapcsolatra. Növeld a magabiztosságod, legyenek céljaid, érd el őket, olvass, barátkozz. Tényleg mélyedj el a témában, sokat tudsz változni, ha komolyan veszed magad!
2019. febr. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!