Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Egy éve járok valakivel, eddig azt hittem Ö az igazi,gyöngéd, megértö, segítökész, áltozatkész, már eltudtam volna képzelni a gyermekeim apjának, családfőnek, mindent együtt csináltunk, voltunk együtt külföldön is, bemutatott a családjának, barátainak, ismerem a munkáját, megbíztam már benne, de egy hete történt valami ami elbizonytalanított, egy szórakozóhelyen egyik vendég elment mellemet és fenekembe markolt meg a mellembe, mire az udvarlóm megfogta mint valami rongybabát kivitte a mosdóba és félholtra verte, utána azonnal elvitt onnan, csak utólag tudtam meg a másikról, hogy kórházba került, maradandó sérülései lettek, de Ö úgy látszik ezt most megússza, de én elkezdtem félni, értem, hogy szeret meg, hogy kiáll mellettem, megvédene ha kell, de ez sokkolt, a bárárnőm azt mondja, hogy egy ilyennek minél előbb adjam ki az útját, nem maradhat tovább, belegondoltam, és ha később velem is így bánna el..., nem gondoltam volna, hogy milyen rejtet erőszak van benne.

Azon is gondolkodom, hogy jelentsem e fel?


2019. jan. 27. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
44%

Ez nehéz téma. Én alapjaiban elítélem az erőszakot és megértem az aggodalmadat is. Bár nem teljesen.


Szerintem a markolászós csávó megérdemelte, amit kapott. Borzasztó, hogy nem mehet el úgy nő szórakozni, hogy ne próbálná meg taperolni 3 óra alatt legalább 6-8 kisfiú.

Az ilyen taperolás simán lehet előszobája rosszabb dolgoknak is.


A barátod túlzásba vitte, mert így neki baja lehet a dologból. Viszont én vállalom azt, hogy én megtapsoltam volna utána. Ne taperolgasson idegen nőket senki.

2019. jan. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
A férjem valóban gyengéd, megértő, segítőkész, gondoskodó, családfő és a gyermekeim apja. Mi is kb egy éve voltunk együtt, amikor az állatkert felé sétálva, Bp belvárosában egy kocsma előtt elkezdett egy részeg fazon dumálni nekem és megpróbálta megfogni a fenekemet. A férjem rászólt és odébbrántott, aztán mentünk tovább, onnantól én voltam a lényeg, nem a részeg pasas. Az érdekelte, én rendben vagyok-e, nem ijedtem-e meg túlságosan, hogyan érintett engem a szitu. És imádtam érte, és most, egy évtizeddel később is így van. Ha leáll a fazonnal verekedni és agresszívnek mutatkozik, tuti, elmenekülök. Szóval én a helyedben nem tudnék megbízni benne, főleg nem úgy, hogy már gyermekeken gondolkozol. De neked kell tudnod, nálad mi fér bele és azt is, hogy veled/veletek szemben képes lenne-e hasonlóan fellépni.
2019. jan. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%
Egyetlen esetből nem kellene végletes következtetést levonni.Elég rendesen le lettél azért tapizva...A rommá verés mondjuk nem megoldás,de azért most valami erőszakos alaknak sem kel beállítani.Talán meg lehet tudni volt e már ilyen esete.Esetleg Ti beszéltetek utána a dologról?Hogy ez Téged megijesztett,vagy miért verte ennyire meg?
2019. jan. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Teljesen megalapozott a félelmed, veled is így fog bánni, ha vele maradsz. Ebben BIZTOS lehetsz.


Abban is BIZTOS lehetsz, hogy nem ez volt az első, sem az utolsó ilyen esete.


#1 nagyon tévedsz és nagyon buta vagy ha megtapsoltad volna, #2 látja jól, hogy ennek SEMMI köze nem volt ahhoz, hogy a nőt vagy a nőiességét védte volna meg. Semmi. A TULAJDONÁT védte.


Olyan nem létezik, hogy valaki "igazi,gyöngéd, megértö, segítökész, áltozatkész", de most éppen félholtra vert valakit, egy életre maradandó sérüléseket okozva. Ilyen nincs.

Ez személyiség és viselkedésminta. Ő ilyen, de eddig ezt az oldalát nem láttad. Ez az igazi ébje, 1 évig tudta megjatszani magát. Nem érdekli a tetteinek a következménye, sem az, hogy maradandó károsodást okoz, sem az, hogy BŰNCSELEKMÉNYT kővetett el.

Ismétlem, biztos lehetsz benne, hogy nem először és nem utoljára. Gondolom nem azeretnél az ilyenekbe belekeveredni, azt meg plane nem, hogy téged verjen majd péppé.


Voltam ilyen helyzetben, a zaklató ki lett bacva, de anélkül, hogy életre szóló maradandó károsodás érte volna.


Feljelenteném és minden kapcsolatot megszakítanék vele.

2019. jan. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!