Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Buktatok már le gyerek előtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buktatok már le gyerek előtt szex KÖZBEN?

Figyelt kérdés
Hogyan magyarázkodtatok és ő hogy reagált? (kortól függőben)
2019. jan. 27. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:
59%

Én még nem, de van egy ilyen emlékem, mikor kicsi voltam, hogy rájuk nyitottam, de mivel takaró volt rajtuk, semmit nem láttam. Megkérdeztem mit csinálnak, meg mondták, hogy kicsi a rakást játszanak, meglepődtem, hogy a felnőttek is szoktak játszani ilyesmiket és mentem megnézni a tapsihapsit a másik szobába az orf1-en. :D

32/f

2019. jan. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Még nem, picik és egyikük sem mászkál át hozzánk. Viszont az a titok, hogy teljesen természetesen kell kezelni az efféle helyzeteket. Ha megijed a gyerek, akkor el kell mondani, hogy nem azért adtunk esetleg fura hangokat, mert fáj vagy ilyesmi, hanem mert jó. És simán el lehet mondani egy icipici 2-3 évesnek is, hogy anya és apa nagyon szereti egymást és ezért jó szorosan ölelkezünk egymással. Nem fogja különösebben izgatni.


Ha meg már nagyobb és érti, mit lát, végképp nem kell magyarázkodni. Persze figyel az ember, hogy lehetőleg elkerülje ezeket a helyzeteket, de egyébként minél természetesebben kezeljük, annál kevésbé lesz kínos. 😊

2019. jan. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!