Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van-e itt olyan nő, aki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e itt olyan nő, aki a nemiség megélésénél jobban vágyik arra, hogy megöleljék, kedvesen beszéljenek vele?

Figyelt kérdés
2019. jan. 28. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egészséges embernek mindkettő kb. egyformán fontos.

Az a nő, akinek "nem fontos" a szex, csak nem találkozott még azzal férfival, akivel igazán szeretné.

2019. jan. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én jobban vágyom az utóbbira.

Én valahogy sosem értettem meg ezt a nagy szexmániát. Szeretek szexelni, de kizárólag akkor kívánom, ha nagyon vonzódom a másikhoz, és még ez sem elég, mert az is kell, hogy kipihent kegyek, jókedvű, fáradtan és stresszesen egyből nincs kedvem hozzá.

És a legtöbb férfi viselkedését is teljesen kiábrándítónak tartom. Csak nézzél ki jól számára, és már jó is leszel dugni, aztán ha nem vagy benne mindenben, vagy néha nemet mondasz, akkor már egyből nem érzi magát férfinak, megcsal, elhagy, stb. Mintha csak egy farok körül forogna az élet. (Nyilván vannak kivételek is, nem ezt mondtam. :)


Viszont azt szinte senki nem tudta még megadni nekem, leszámítva 1-2 fiú barátomat, hogy bármit elmondhassak neki, megértsen, és elfogadjon olyannak, amilyen vagyok.

2019. jan. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát néha jól esne bizony...
2019. jan. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat. Öt éve nem érintettem meg nőt, ami nagyon bánt. Lehet, hogy sosem lesz senkim.

Egy kis kiegészítés a második válaszolónak: szerintem valamilyen szinten mindenkinek fontos a külső adottság, hogy el tudja fogadni. De kétségkívül nem ez a legfontosabb.

2019. jan. 29. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!