Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak számít valamit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak számít valamit a jóképűség?

Figyelt kérdés

2019. jan. 29. 14:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igen, azt, hogy futás.

A nem kapós lányok megtanulják ezt, hogy jobb messze elkerülni a jóképű fiúkat-férfiakat.

2019. jan. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

#1, akkor már értem miért fut előlem a női nem. :)

Sose fogom ezt megérteni miért kell...

2019. jan. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hol élsz?

Csak az számít.

2019. jan. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

#2-es :D

Ha futnak előled és nem tapadnak rád fürtökben akkor nem vagy jóképű, bocs.

2019. jan. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#4, mindenkinek más a jó pasi kategória. Viszont ha már 2 nőnél több ezt mondta nekem, akkor abban van valami. Nem tudom a külsőn felül mi még a fontos, valószínű olyan a stílusom hogy inkább nem is kezdenek velem, azaz lehetőséget sem adnak.
2019. jan. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

1#, egy részük talán igen, de a többség beragad a 'nekem akkor is jópasi jár' mentalitásban és egymás után dugatják magukat ligájukon felüli férfiakkal, akik az első (pár) éjszaka után köddé válnak.


Minden nő esetében, aki arra panaszkodik, hogy a férfiak csak dugni akarnak, 99,99%-os eséllyel ez van mögötte.

2019. jan. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A magasság fontosabb
2019. jan. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Dehogy fontosabb a magasság. :D
2019. jan. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem a magasság a fontosabb. Ezt tanúsíthatom. :)


K**úrvára számít a jóképűség. Ez van...

2019. jan. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A jóképűség nem csak a lányoknak számít valamit, hanem az élet minden területén előnyt jelent. Még egy sima hivatali ügyintézés is sokkal gördülékenyebbe megy, ha ha kellemes érzés az arcodra nézni.

És igen, a csajoknak is számít természetesen.

2019. jan. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!