Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A tetovált, piercinges lányokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tetovált, piercinges lányoknak általában csak a hasonló férfiak tetszenek?

Figyelt kérdés
Extrémebb stílusú lány szerintetek tarthat vonzónak egy átlagos stílusú srácot?
2018. nov. 12. 08:42
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem igen, tarthat, de tény, hogy a hasonló hasonlót vonz.

Pl a rasztásoknak általában a párja is rasztás, a füveseknek a párjuk is olyan körökben mozog, stb., de ez nem törvényszerű.

2018. nov. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5%

1


Nem, mert a tetovált srácok szívesen szexelnek nem tetovált lányokkal is.


Kérdező, a tetovált csajok viszont igen, jellemzően a hozzájuk hasonló férfiakkal.

2018. nov. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Több tetoválásom és piercingem is van, mégis olyan férfit választottam férjemnek akinek ezek közül egyik sincs, teljesen visszafogott külsejű mérnök doktor :)

(Vice versa ő is engem választott, nem pedig egy visszafogottabb külsejű lányt, tehát a másik oldalról is megdőlt az 'elméleted' a mi helyzetünkben)


28/N


(Félreértés ne essék, abszolút nem mérvadó számomra ez párválasztásnál, ugyanúgy beleszerettem volna ha lett volna tetoválása is)

2018. nov. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
A tetoválás valamiféle extrovertáltságot takar. A tetovált lányok szexgépek, náluk alig van tabu. Tapasztalat. Annyiból egyszerű a mai világ, hogy nekem semmiféleképpen sem kellene olyan nő, akin nincs tetoválás, mivel azok alulról súrolják egy apáca szintjét. Ez is tapasztalat.
2018. nov. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
Nekem kimondottan a jófiú külső tetszik, főleg, ha szemüvege is van.
2018. nov. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#4 elég nagy b a r o m s á g o t írt. a tetoválás művészet, valamit kifejez, örökre szól, szóval nem csak odaba s z a tok valamit a bőrömre (jobb esetben, nyilván van olyan is aki egy felszínes pitsa és csak magára varrat egy horgonyt merazolyanmenőő), hanem megfontoltan, a jelentés tudatában csináltatom. nem azért, mert ezzel jelzem hogy egy k u r va vagyok akinek jöhet bármi. és én kifejezetten nem szeretem a tetovált férfiakat, a piercingeseket meg főleg, mert azok általában azok az emberek akik valamilyen szubkultúrába degradálják magukat (jaj én rokker' vagyok én csak rockot hallgatok minden más fos, én metalos vagyok, ha mást hallgatsz sz a r vagy, és társai), meg sokuknak akkor jön a szinte kötelezően vele járó igénytelen szakáll meg hosszú haj. na ettől kapok h ü l y é t. szóval nem, köszönöm, nekem egy normális érett férfi kell. a páromnak egy tetoválása sincs és nem is akar, sőt, nekem is mondta hogy ha egy mód van rá ne legyen több nekem se. és ez teljesen rendben van, szerintem is túlzásba lehet esni ezzel is mint mindennel.

persze az is kérdés TE mit tartasz átlagosnak. ha azt a mai átlag 'férfi' réteget érted, amelyik szorítós gatyában, felnyírt hajjal flangál nőiesebben mint a legtöbb nő, hát na olyan, kösz nem kell. az tényleg csak a hasonló plázapitsáknak jön be.

2018. nov. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rockot és metált hallgatok és az olyan stílusú lányok tetszenek inkább, de én nem érzek rá késztetést, hogy kitágítsam a fülem vagy bármit magamra varrassak.
2018. nov. 12. 10:12
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A külső nem minden. Én is imádom a rock zenét, a metált, de sosem öltöztem metál ladynek, nincs piercingem tetoválásom meg van a lábfejemen,de annak jelentése van a számomra és nem csak úgy divatból varrattam magamra. Ettől függetlenül volt már olyan párom is aki teljesen visszafogott volt meg olyan is akinek pcje volt. Akinél a belső a mérvadó szerintem oly mindegy.
2018. nov. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!