Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon negatív egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon negatív egy férfi számára az, ha a lánynak csúnya "szépséghiba" van a hasán?

Figyelt kérdés
Nekem a köldökömben van egy nagy anyajegy, így a köldököm körül is látszik, hogy fekete.Elég csúnya, de én már megszoktam.VIszont most értem el odáig ,hogy elkezdtem érdekelni a fiúkat.Tehát ha egyikük meglátja, el tudna így fogadni?
2008. nov. 8. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy el tudna fogadni, ha szeret. De ha nagyon letöri az önbizalmadat, akkor szedesd le, ha jó dokihoz mész, elég szépen meg tudja csinálni.
2008. nov. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki szeret,vagy legalább nagyon tetszel neki,akkor az ilyesmi nem érdekli,meg most hideg van,úgyse látszik... Nekem van egy barátnőm,nagyon csúnya,gennyes sebei vannak a hátán és a combján(bőrbetegség),de a barátja ennek ellenére szereti már kb.3 éve...szóval ne izgulj ilyesmin.
2008. nov. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én már láttam olyan lányt, akin 15 centis nagyon csúnya és soha nem gyógyuló seb volt. Az egyik legszebb lány, akit valaha is láttam élőben.


Amúgy az anyajegyet tényleg le lehet szedetni: CSAK orvossal! És ha a köldöködön van, mondd meg neki: úgy szedje le, hogy ne maradjon lyuk utána. Azt ugyanis még nehezebb tisztítani.

2008. nov. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!