Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy önbizalomteli lány tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy önbizalomteli lány tényleg szebb?

Figyelt kérdés

Van annak bármi alapja, hogy egy olyan lány, akinek van önbizalma, látszik, hogy elégedett magával, boldog az életével, szebb a környezete számára?

Vagy ezzel csak a kevésbé szépeket szokták vigasztalni?


2019. jan. 30. 21:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem is is. Azaz attól függ van az a "szint" ami tényleg távolabb esik a széptől és akkor lehet.

Elégedett vagy a külsőddel vagy csúnyának tartod magad valamilyen konzekvenciából levezetve?

2019. jan. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
11%
A töltött pulyka is csak akkor finom ha töltve van!
2019. jan. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Az. Láttam én már olyan nőt, aki nem volt egy szépség, mégis sugárzott. S nem azért, mert Csernobilban élt.
2019. jan. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%
Véleményem szerint egy kevésbé szép lány ha önbizalommal teli, akkor inkább azt szokták rá mondani hogy nagyképű. Semmiképp sem tartják szépnek még csak vigaszból se.
2019. jan. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem is sokat számít a "kisugárzás" és az optimizmus.


De ezek nem feltétlenül a semmiből adódnak..


Ha a kérdezőnek van külső hibája akkor azon korrigálhat ha letisztázza magában mi az amiről szó van e tekintetben.


Az önbecsapástól nem lesz az ember hirtelen bálkirálynő, de ha őszinte magához lehet javíthat a hibákon pl fogyás vagy ilyen olyan plasztikai korrekció ami szinte új embert varázsol a karakterből és akkor az önbizalom és a kisugárzás is ível.


Nyilván ez egy összetett dolog, a külső és a belső vonatkozásában..

2019. jan. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nincs egy konkrét dolog, ami rontja az összképet, nincs pl görbe orrom, túlsúlyom vagy csík szám.

Csak olyan semmilyen vagyok, vagy legalábbis annak érzem magam.

2019. jan. 30. 21:50
 7/14 anonim ***** válasza:
61%

Igen. Ráadásul ez a fajta szépség később is megmarad.


Egyébként is mindenki szívesebben van olyannak a környezetében akiről érződik, hogy valóban lelkileg egyensúlyban van és őszintén önmagát adja.

2019. jan. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kérdezd mg magadtól mitől tartod magad semilyennek.. Külsőleg belsőleg egyaránt.


Min és hogy tudnál javítani..?


Milyen kitűzött céljaid álmaid vannak?


Eddig mit valósítottál meg..?


Lemondtál az álmaidról?

2019. jan. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
41%

A lelki egészség vonzó. Önkéntelenül is keressük azon emberek társaságát, akik boldogabbak, vidámabbak, lelkileg rendben vannak, mivel belőlük próbálunk energiát nyerni. Biztos neked is van a környezetedben olyan ember, aki mindig mosolyog, jókedvű, szívesen beszélsz vele pár mondatot, és általában pozitív érzéseket társítasz hozzá.


Ez hasonlóan működik. Ha egy átlagos lány, aki tényleg nem csúnya, nem különösen szép, csak olyan kis átlagos, elkezd magabiztosan, boldogan viselkedni, akkor elkezdi vonzani az emberek figyelmét. Nem lesz hirtelen más, csak kellemesebb társaság lesz.


Pl ha a szexben gátlástalanul képes élvezni a pillanatot, akkor is, ha narancsbőrös a combja vagy van egy kis hasa, akkor a férfiak messzemenően vonzóbbnak fogják gondolni, mint egy tökéletes testű lányt, aki feszeng, hogy nem teljesen szimmetrikus a két melle.


Én se vagyok tökéletes nő, de nem is érdekel, úgyse leszek soha az. Ettől függetlenül a párommal én is úgy viselkedek, mintha a nap minden percében én lennék ott a legvonzóbb nő, a legszexibb, legerotikusabb kisugárzású, és általában meg is dicsér. És mindegy mit mond, csak köszönd meg, ne tiltakozz, hogy jajj de nem is vagyok szép, mert kócos a hajam, stb, csak mosolyogj csábítóan és köszönd meg. Ettől is vonzóbb leszel.

2019. jan. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Rockarc ***** válasza:
50%

Konkretan az edzoterembe ahova jarok, van egy no, aki nem egy kifejezett szepseg. Az alakja az edzes ellenere is messze van a tokeletestol, es arcra sem szep. Semmi kirivo, csak mindenbol az atlag alattit hozza egy hajszallal. De tenyleg hihetetlen mennyire jo csaj. Ha nem a baratjaval lenne, tenyleg komolyan elgondolkodnek rajta. Pedig nincs az a beallitott fenykep, ami alapjan a Tinderen jobbra huznam.


42F

2019. jan. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!