Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy önbizalomteli lány tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy önbizalomteli lány tényleg szebb?

Figyelt kérdés

Van annak bármi alapja, hogy egy olyan lány, akinek van önbizalma, látszik, hogy elégedett magával, boldog az életével, szebb a környezete számára?

Vagy ezzel csak a kevésbé szépeket szokták vigasztalni?


2019. jan. 30. 21:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ezt te magad is megtudod állapítani: egy félős lány vagy önbizalomhiányos átlagban olyan fejet vág, mint aki savanyú cukorkát evett... valamint gyakran flegmának tűnik, hogy mielőbb békén hagyják. Védekezés.


Míg egy mosolygós, nyitott tekintetű kedves lány mindenkinek szimpatikusabb.

Ezért is sajnálatra méltó mikor ilyen kis félénk lányokat vagy fiúkat làtok... én még megértem őket.. de a nagy átlag nem gondolkodik el azon miért ilyen valaki és cserébe még ignorálják is, vagy nem kedvelik. Olaj a tűzre... a félős mégjobban bezárkózik és elkezdi utálni a világot (itt is rengeteg ilyen példát olvasni)... ez zsákutca.

2019. jan. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem. Ránézésre nem tudod megállapítani, hogy mennyi önbizalma van egy embernek. Egy mosoly sokat tud dobni egy lány szépségén, az viszont nem áll közvetlen összefüggésben az önbizalommal.
2019. jan. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Vonzóbb, nem szebb.


Te is jobban érzed magad egy pozitív, boldog ember társaságában + érzelmi biztonságot nyújt.

2019. jan. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Aki azt mondja, hogy ránézésre ezt nem lehet megállapítani az téved és igen is az embereknek jobban bejön egy olyan személy aki boldog. Igen, boldogot írtam és nem önbizalomhiányost, mert szerintem az önbizalomhiány az egy állapot amit a boldogság hiánya vagy a depresszió okoz.


Tedd fel önmagadnak a kérdést, hogy miért nem vagy boldog? Netán azért mert párkapcsolatot szeretnél és irigykedve nézel másokat? Akkor ülj le és elemezd ki magad és a helyzeted. Hány éves vagy? Netán tini aki még suliba jár és látja maga körül a ribi csajokat akik megadják azt amit a kisfiúcskák akarnak, a puncit? Ha te nem olyan vagy akkor hiába akarod őket utánozni úgyse leszel boldog. Van családod, mindkét szülőd él? Meg van mindened amit akarsz, telefon, ruhák, stb.? Hallottam olyat, hogy volt két testvér, de csak egy pár cipőjük volt és egyik nap az egyik viselte a suliban a másik nap a másik. Gondolkozz el azokon a dolgokon amid van, becsüld meg őket és légy boldog. Azokon a dolgokon amin tudsz változtass, egészségesebb étrend, torna, testmozgás. És ne aggódj, hogy nem lesz senkid, mert rád fognak találni a megfelelő személyek. Még akkor is ha ehhez el kell költöznöd, vagy más, értelmiségileg igényesebb társaságba kerülsz.


Segítettem másoknak ilyen helyzetekben, ha gondolod írj privátot. 21N

2019. jan. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!