Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha egy lányhoz vonzódtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha egy lányhoz vonzódtok szexuálisan, akkor biztos, hogy tetszik is?

Figyelt kérdés
Vagy a kettő nem jár kéz a kézben?
2019. jan. 31. 10:45
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Egyáltalán nem. Van olyan nő akire ránézek áll a cerka, de ha mond egy mondatot vagy idétlenül nevet, akkor menekülök.
2019. jan. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Ez érdekes, mert nálam a szó, hogy tetszik = szexuálisan vonz. Én nő vagyok.
2019. jan. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11%

Egyáltalán nem.


Volt a munkahelyemen egy lány, alapjában véve nem tetszett. De valami olyan őrült szexuális vonzerőt éreztem iránta.


Pedig nem tudtam megmondani, hogy mi az oka, hiszen ha úgy néztem, akkor nem volt az esetem, és inkább hibákat, mint vonzó dolgokat tudtam felsorolni benne.

2019. jan. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 sambora11 ***** válasza:
Nem biztos. A szexuális vágy egyszerűbb, míg hogy összejönnék-e vele az bonyolultabb dolog. Általában a 2 együtt jár, de nem feltétlenül.
2019. jan. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Most csak kinézetről beszélünk vagy másról is kérdező?


A kinezet vs belső ugye egyértelmű, hiába gerjedünk férfiak kb bármelyik jó csajra, fogalmunk sincs, hogy okos e, hisztis e



A kinézetre nem jön be, de szexuálisan vonz kérdés is tovább bontható

- tényleg vonz, vagy csak belefér, mert jobb nincs?

2019. jan. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Mondják is, hogy tűzoltásra jó a moslék is.
2019. jan. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10%
Persze.
2019. jan. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%
Ha van önismereted és nem vagy képmutató, akkor a kettő között nincs különbség. Ha valaki szexuálisan vonz, de azt állítod, hogy nem tetszik, akkor még saját magad előtt sem vagy őszinte. Itt azt, hogy "tetszik", természetesen fizikai és nem szellemi vagy lelki értelemben értem.
2019. jan. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Előszőr is nőként én ugyanúgy vagyok vele, mint a 2-es válaszoló, vagyis, ha tetszik, akkor van szexuális vonzalom is, de kíváncsi voltam, hogy ez a férfiak esetében is így van-e.

Másodszor engem ez most csak a külsőre vonatkoztatva érdekelt (tehát nem ide keverendő a szerelem!).

2019. jan. 31. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!