Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tetszik külsőre, nem vonz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszik külsőre, nem vonz szexuálisan. Lehet ebből szerelem ha időt adok neki?

Figyelt kérdés
2 hete együtt vagyok egy sráccal akiről szó van. Az a 2 hét több volt mint sima randizgatás, mert napi 14 órát minden nap együtt voltunk és beszélgettünk. Egymás mellett dolgozunk + utánna eljárunk kávézni, moziba.. Szóval biztosan állíthatom hogy személyiségre, és lelkileg ő az akire mindig is vártam. Szeretek vele lenni, olyan felszabadultnak érzem magam mint még soha senki mellett. Ő viszont ezek mellett szépnek is lát, és állítása szerint már kezd szerelmes lenni belém. De én nem tudom mit tegyek, nem akarom átverni hogy úgy vagyok vele, hogy nem érzem azt a lángot amit kellene. A másik, hogy nemrég volt egy első szeretkezés próbálkozásunk, ami nagyon rosszul sült el, főleg mert mindketten ittunk előtte. Szóval ez megint csak egy kicsit kiábrándított belőle. Adjak időt ennek az egésznek még?
2013. dec. 9. 08:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, ha már ennyi jól érzitek magatok egymás tárasaságában akkor megéri még folytatni szóval próbálkozzatok még, úgyis kiderül aztán, hogy tényleg jók lesztek együtt vagy sem.
2013. dec. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 zotanbro ***** válasza:
adj meg egy kis idot a kapcsolatnak aztan ha nem valtoznak az etzeseid akkor hagyd.
2013. dec. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
túl sokat vagytok együtt.ettől nem izgalmas, jó
2013. dec. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azerintem nem... ha ennyi idő alatt sem vonz szexulaisan, akkor később mi lesz?


Nem illetek össze mint pár.. Ennyi

2013. dec. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

50-50 szerintem az esélye. Sajnos én is most vagyok ugyanebben a helyzetben. Vagy beleszeretsz és elkezd vonzani szexuálisan is (ez a ritkább) vagy nem lesz az egészből semmi. Volt már ilyen párom és nem igazán kivántam vele a szexet, anélkül pedig a kapcsolat hosszú távon semmiképp nem lesz harmónikus. Én összeszoritott fogakkal nem tudnám ezt csinálni. Megjátszani nem fogom magam mert átverném őt. Akkor inkább szakitás.

Nálam a srác akivel találkoztam pár centivel alacsonyabb ami engem eléggé zavar mert mindig magasabb pasijaim voltak. De sajnos a nagyobbik gond, hogy semmi különöset nem érzek ha vele vagyok. Lehet eleve a magasság miatt nem tudom elképzelni vele?

Az exemért már első randin megőrültem a vágytól alig birtam kivárni mig megcsókol... itt meg sajnos inkább féltem tőle, hogy megteszi mint vártam volna. Adok még időt és próbálkozok megszeretni mert egyébként élőben és és neten is nagyon kedves, belső értékek tekintetében pont az ideálom szóval és mintha lelki társak lennénk de sajnos ha szexuálisan nem vonz akkor abból nem lesz semmi. Úgy nincs értelme kapcsolatban lenni, hogy igyekszem kerülni a testi kontaktust. 25/L

2013. dec. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Je Veux ***** válasza:
Semmi értelme. Ha valaki ennyi idő után nem kelt benned vágyat, akkor felesleges. Mondjuk szerintem összejönni se kellett volna vele, ha egyáltalán nem tetszik. A szeretkezést pláne nem értem.. Aki nekem nem tetszik, nem tüzel fel, azzal képtelen lennék ágyba bújni.
2013. dec. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha annyira nem fontos számotokra a szex,akkor persze,hogy lehet belőle bármi. Nekem mondjuk nem lenne ez elég,mivel szeretem a szexet,úgyhogy számomra halott ügy,ha nem vonzódok a pasihoz. Ez nem feltétlenül azt kell,hogy jelentse,hogy legyen egy adonisz,mert vonzódtam én már olyan pasihoz,aki nem volt kifejezetten helyes,de mégis majd megzavarodtam,ha a közelemben volt. Tehát nálam működnie kell annak a bizonyos kémiának. De ez én vagyok.

23L

2013. dec. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!