Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Testi vágy két nő között?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testi vágy két nő között?

Figyelt kérdés

Én 46, ő 41 éves. Férjeink is hasonló korúak, mindkettőnknek vannak gyerekei. Kb. 6 éve ismerkedtünk meg családilag egy nyaralás során, de mivel viszonylag távol lakunk egymástól, így évente 3-4 alkalommal találkozunk csak. Nagyon megkedveltük egymást, és igazán jóban lettünk, nagyon sok közös van bennünk, hamar kiderült, fél szavakból megértjük egymást. Egyre több dologban kér tanácsot tőlem. Ő alapvetően zárkózott, nehezen nyílik meg, én sokkal nyitottabb vagyok, több baratnőm is van.


Megbeszéltük az ősszel, hogy kettesben elutazunk pihenni egy hétvégére januárban, gyerekek apákkal lesznek. Nagyon jó kikapcsolódás volt, igazán feltöltődtünk, végigbeszélgettük a hétvégét.


Utolsó este (mikor már a szállodai szobában voltunk), teljesen begörcsölt a vádlim, nevettünk, milyen xar érzés, ő jött, és masszírozta, majd mikor enyhült, felajánlotta, szívesen megmasszírozza a lábamat is. Én elfogadtam, szerintem ez barátok között teljesen rendben van. Közben beszélgettünk, majd csöndben megkérdezte, jól esne-e más is. Leírva ez a kérdés hiheteten ártatlannak tűnik, de akkor hirtelen zavarba jöttem, fülig vörösödtem, mint egy fiatal lány, a jótékony félhomálynak borzasztó hálás voltam. Zavaromban semmit nem tudtam mondani. Kis idő múlva annyit bírtam kinyögni, hogy nagyon elálmosodtam, így megöleltük egymást, és lefeküdtünk aludni. Persze alig tudtam elaludni. Ő sem aludt el sokáig. Izzott a levegő körülöttünk.


Ami ijesztő számomra, hogy akkor természetesnek éreztem, hogy több is történjen köztünk, és biztos vagyok benne, hogy ő is megtette volna. Már nem vagyunk fiatalok, sosem gondoltam, hogy felizgat valaha egy nő, ráadásul a férjemmel minden rendben szex és szerencsére más téren is, tehát nem bármiféle hiányt szeretnék pótolni.


Elég friss az élmény, teljes izgalomban vagyok emiatt. Persze nem beszéltünk erről, minden másról igen, sőt felvetette, még nyár előtt feltétlen utazzunk el újra. Félek, ez a testi vágy elindít egy lavinát, amelynek beláthatatlan következményei lesznek. Valójában már el is indult...


Volt már valaki hasonló helyzetben? És kérem, csak olyan írjon, aki megtisztel azzal, hogy saját élményét, tapasztalatát megosztja velem (akár privátban), rosszindulatú beszolásoktól, szexajánlatoktól mentes válaszokat várok.


Köszönöm szépen!



2019. febr. 2. 01:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahol vágy születik, ott szenvedés is. Csak idő kérdése. Utat engedsz-e ennek a vágynak, vagy tudatosan elkerülöd? Szabadakaratot kaptunk, de ez rengeteg fájdalommal is jár, hiába hisszük, hogy nem.
2019. febr. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, hogy nő, vagy férfi. El kell döntened, hogy hűséges maradsz-e, vagy gyenge vagy és engedsz a csábításnak, ezzel kockáztatva az eddig felépített életedet.
2019. febr. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

Azt ugye tudod hogy a párod ennek nem örülne?

Valamint fordított helyzetben te örülnél e ha a párod elindulna egy ilyen irányba?

2019. febr. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Mivel teljesen egymás leki társai vagytok, biztosan lehet testi vágy is közöttetek. Illetve a testi vágy is az agyból indul ki, tehát azt is a lelkitárs állapot idézi elő. Ha kipróbálod biztosan fantasztikus lesz, ha nem próbálod ki, egy életen át fog nyúzni a kérdés, hogy milyen lett volna?
2019. febr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy, hogy a kutyaszar melyik végébe harapsz bele, így is, úgy is szaros lesz a fogad. Nem tudsz helyesen dönteni, mindenképpen megbánod. Ha megteszed most, ha nem teszed meg, egész hátralevő életedben.

Ilyen helyzetekben én Boccaccio mondását tartom szem előtt;

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettük meg.

2019. febr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, véleményeket, mindegyikben ott az igazság.
2019. febr. 5. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!