Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elképzelhető e az, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető e az, hogy a lányok többek között azért sem jönnek össze nem jól kinéző, visszahúzódó férfiakkal, mert adnak a barátnőik véleményére?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy néhány nő titokban vágyik egy nyugodtabb, mérsékeltebb férfira, de a környezete véleménye, rosszalló tekintete miatt elhessegetik ezt a vágyukat... Létezhet ilyen?

2017. aug. 15. 22:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
37%
Nagyon kell vonzódni egy férfihoz, hogy lejjebb adja valaki az alapvető igényeihez. Magyarán magas fokú belső értékek, amit más hasonló adoniszoktól nem kap meg.
2017. aug. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
38%

Engem gyakran befolyásolnak a barátnői vélemények, mármint ezt úgy értem, ha valóban látszik a "szakadék" kettőnk közt, de olyan is volt már, hogy nem hallgattam rájuk, hogy külsőségek nem számítanak, végül nem alakult jól és meg is bántam. Viszont olyan is volt, hogy barátaim véleménye és biztatása miatt jöttem össze valakivel akiben nem voltam biztos, és akkor is megjártam :D

Ördögi kört, de én azt mondom, hogy sokat adnak egymás véleményére főleg a lányok:)

2017. aug. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%

Nem. Ha valakire azt mondom, "nem néz ki jól", az nem egy objektív dolog, hanem csak az én véleményem.


Ha a barátnőim az én ízlésem alapján választanának barátot/férjet, szinte az összes szingli lenne. Egyik akkora, mint egy ház, ilyen jóllakott paraszt, a másik ecsetfejű 60 kilós kisgyerek, a harmadik olyan ideggyenge, hogy ha rosszul szólsz hozzá, hányingere van, nem viccelek, többet ájuldozik, mint egy angol kisasszony...


Nyugodt, mérsékelt férfi is lehet jóképű, nem a rondák kiváltsága ez.


Mellesleg sokkal többet hallani férfiaktól, hogy a haverok előtt ciki a duci csaj. Trophy wife nem hiába elterjedtebb, mint a trophy husband, pasik veszik mutiba a csajokat.


A minap történt pont, hogy két barátnőmmel voltam, mutattam nekik, hogy wow, ott egy helyes pasi, erre mindketten fintorogva néztek, hogy ez meg mi. És leszarom. Ahogy ők is, hogy nekem nem tetszik, aki nekik.

2017. aug. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Azoknak szól, akik adnak mások véleményére: Nektek miért jó boldogtalannak lenni a barátnőitek miatt? Nem gondolkoztok el azon, hogy mégis miféle "barátság" az ilyen?
2017. aug. 15. 22:45
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
Nem miattuk nincs nőd, cicuka.
2017. aug. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
66%
Én adok a barátnőim véleményére, mert a rózsaszín köd sok mindent képes eltakarni, amit viszont egy külső szemlélő könnyen észre vesz. Viszont ettől függetlenül nem jönnék össze olyannal akihez nem vonzódom, itt nem számít más véleménye, mert nekem kell vonzódnom hozzá, nem másnak.
2017. aug. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
72%
Kit érdekelnek az olyan nők, akik a barátnőik véleménye alapján választanak társat? :D De komolyan. Örülök, hogy az ilyenek nem akarnak velem összejönni.
2017. aug. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
39%
Simán.
2017. aug. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
47%

Vannak ilyen csajok,de azok meg is érdemlik,hogy ne kelljenek senkinek.

Nem vagyok az a klasszikus szép csaj,de nekem mindig az számított,hogy nekem szimpatikus legyen a csávó,mert én járok vele.A legjobb barátnőm se kér engedélyt,járhat-e valakivel,milyen nevetséges lenne,ha így csinálnám.Egyébként is annyira eltér az ízlésünk,hogy valószínűleg nem egy pasi miatt szakad meg a barátságunk,ha mégis bekövetkezne.

2017. aug. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Lazy Lover ***** válasza:
27%
Mèg jó hogy!!
2017. aug. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!