Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez vicces, poenos?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez vicces, poenos? Vagy mi akar lenni?

Figyelt kérdés
Elmentem a srachoz filmezni,o meg folyamatosan azzal szekalt meg "viccelodott" hogy "rad ferne 10 kg" vagy hogy "ilyen kicsit mellekkel hogy tudsz majd szoptatni?" meg minden ilyen kulso tulajdonsagombol,meg igazabol belso tulajdonsagokbol is viccet csinalt ..:D ti hogy reagalnatok a hasonlo helyzetben?
2019. febr. 3. 00:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék többet filmezni, sőt már el sem jutott volna idáig az ismeretségünk ilyen típusú emberrel.
2019. febr. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ön a leggyengébb láncszem! Viszlát!
2019. febr. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus tirpák kretén, aki azt hiszi, hogy ezzel jópofi. Az a baj, hogy van olyan lelki sérült nő, akinél ez komolyan bejön.
2019. febr. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Offolnám. Normális férfiak bókolnak,nem leamortizálni akarják az embert. Pfff.
2019. febr. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

koszi emberek ! :)))

Igazabol annyira ismeretlen volt a szituacio,hogy probaltam vissza "poenkodni",de ne ugy,hogy en is a szamra vegyem az O kulso tulajdonsagait...milyen gyerekes lenne mar az,hogy akkor en a farka meretet,vagy a feje formajat gyalaznam?

En azt gondoltam,hogy nem igazan van rendben magaval,es osztonosen masokaban a hibat keresi,igy velem sem tortent maskepp... De nagyon erdekel meg mindig,a ti velemenyetek :D..

2019. febr. 3. 01:04
 6/10 A kérdező kommentje:
Egy korben mozogtunk 2-3 hetig vele es egy jo par baratjaval.A baratai folyamatosan bokoltak nekem,es sokszor szot tettek arrol neki is,hogy mennyire jol nezek ki(O nem az a bokolos tipus). Vegul o volt az,aki elhivott magahoz.. nos hat ilyen "banasmodban" reszesultem.. :D
2019. febr. 3. 01:10
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem jólesett volna neki egy tockos is, hogy lefejelje a szembe széket..


F/32

2019. febr. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%

Ezzel akart kulonleges lenni a szemedben asok bokolo kozt. De ez szamomra is elfogadhatatlan. En az elso ilyen duma utan azonnal felalltam volna es elhuztam volna a kimondott velemenyemmel.


Nekem eleve fura,h egy idegenhez felmentel . Szerintem ezzel elvesztetted a tiszteletet.


Baratsagban nem emlitjuk a masik kulsejet. Kapcsolat( akar szex akar komoly stb) meg nem oltjuk le a masikat. Szerintem se.

2019. febr. 3. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem volt idegen :) sokat beszeltem vele.. amikor fel mentem sem tortent semmit extra..
2019. febr. 3. 02:30
 10/10 anonim ***** válasza:
61%
Na igen igazi magyar. Ilyenkor kell visszaszólni, hogy mehetsz akkor vissza anyukádat reszelgetni, ha a nagy büdös csipa kell.
2019. febr. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!